שיווק שכונת נופים

29/03/2017 ב' ניסן תשע"ז
עדכון סטטוס התקדמות - שכונות חדשות

פתח את המפה על כל המסך

נופים שלא הכרתם....


בלב גבעה ירוקה, במרחק של מספר דקות ממרכזי הבילוי והקניות המרכזיים של העיר מודיעין מכבים רעות, מוקמת שכונת נופים. כ – 1,850 דירות לצד שטחי מסחר, מבני חינוך וציבור, מחכים לכם.

בואו גם אתם ותהיו שותפים לבניית המיזם החדש והרב גוני, שמציעה העיר מודיעין מכבים רעות.

שכונת נופים


סיור וירטואלי בשכונת נופים


סיור וירטואלי לקבלנים, יזמים ומציעים, למתחמי השיווק בשכונת נופים.

הסיור מבוסס על מערכת הדמיה דינאמית בתלת מימד, המאפשרת בחינת השכונה וכל מתחם ומתחם בשכונת נופים. המערכת ידידותית למשתמש ומאפשרת ניווט עצמאי בכל מתחם בשכונה.

חשוב: הנתונים במערכת הסיור הווירטואלית הינם להתרשמות בלבד ואינם מחליפים את המסמכים הרשמיים וחוברת השיווק על     נספחיה, כפי שהופקה על ידי רשות מקרקעי ישראל.

לחץ כאן על מנת לטעון את מערכת ההדמיה ולהתחיל בסיור הוירטואלי


שיווק שכונת נופים – הסבר


אחד ממיזמי המגורים הגדולים ביותר באזור השפלה יוצא לדרך. רשות מקרקעי ישראל בשיתוף עיריית מודיעין מכבים רעות, משרד השיכון והבינוי והחברה הכלכלית לפיתוח מודיעין, החלה בשיווק שכונת "נופים" העתידה להיבנות במערב העיר מודיעין מכבים רעות ולכלול כ-1,850 יחידות דיור למגורים.

השכונה, שעתידה להתפרש על פני כ- 955 דונם תכלול בנוסף 9,500 מ"ר של שטחי מסחר ותעסוקה, גני ילדים, בתי ספר יסודיים ועל יסודיים, מבני ציבור ושטחים ירוקים אשר ישקיפו אל פארק ענבה ויחוברו לשכונות הסמוכות באמצעות גשרים ומעברים תחתיים.

שכונת "נופים" היא השכונה הראשונה המשווקת לבנייה במסגרת תכנית מגורים נרחבת אותה מקדמת המדינה ועיריית מודיעין מכבים רעות, להקמת שלוש שכונות נוספות המצויות בשלבי תכנון שונים ואשר יכללו בסופו של דבר כ-12,000 יחידות דיור למגורים. השכונות החדשות, שבנייתן צפויה להתחיל ברבעון הראשון של שנת 2015, ילוו בהשקעות תחבורתיות ומוניציפאליות, כדוגמת סלילת כביש חדש (180) וחיבורו לכביש 431.

ראש עיריית מודיעין מכבים רעות, חיים ביבס: "שכונת נופים היא השכונה הראשונה שמשווקת לבנייה, מאז חתמו עימנו רשות מקרקעי ישראל, משרד הבינוי והשיכון ומשרד האוצר, על הסכם הגג לשיווק 11,800 יחידות דיור בעיר. עיריית מודיעין מכבים רעות, הציבה לעצמה כמטרה את הגדלת העיר ומתן שירותים לתושב, תוך כוונה להוזלת מחירי הדיור בעיר לזוגות הצעירים, ועושה זאת באמצעות הגדלת היצע הדירות בעיר והגידול הצפוי מכך במספר התושבים בעיר, שצפוי לחצות את רף ה- 100,000."

מודל הסכמי הגג עם הרשויות המקומיות הוא מהלך שקודם לקראת סוף שנת 2013 ובמסגרתו עודכנה מדיניות הקצאת הקרקעות של רשות מקרקעי ישראל, על מנת לאפשר שיווק קרקעות למספר רב של יחידות דיור בזכות מימון מוקדם של המדינה לרשויות מקומיות. באמצעות מודל זה מבקשת הרשות להאיץ את קצב הבנייה על קרקעות ששווקו ליזמים בתכניות שהיקפן עולה על 5,000 יחידות דיור, ובסופו של דבר להביא לירידה במחירי הדירות.

עם חתימת הסכם הגג עם ראש עיריית מודיעין מכבים רעות, מר חיים ביבס, התחייבה רשות מקרקעי ישראל להעביר לעירייה על פי שלבי הביצוע, את התקציב לטובת פיתוח השכונה, הנאמד בכ-450 מיליון שקלים, כאשר העירייה תקבל על עצמה את תכנון וביצוע מוסדות הציבור בהתאם ללוחות הזמנים.

מנכ"ל החברה הכלכלית לפיתוח מודיעין, דורון ברק: "מזה יותר מעשור שהחברה הכלכלית של מודיעין אמונה על הוצאתם לפועל של עשרות פרויקטים ומיזמים שנועדו לפיתוח וקידום מודיעין מכבים רעות. שכונת נופים היא הסנונית הראשונה בתכנית מגורים רחבת היקף שמקדמת העירייה,והיא מצטרפת למספר רב של מיזמי תשתית שביצענו בעיר בשנים האחרונות."

חפש באתר

All Rights Reserved © - Municipality of Modiin   כל הזכויות שמורות © - עיריית מודיעין מכבים רעות, רחוב תלתן  1 טלפון: 08-9726000