חדשות העיר

החלה סלילת כביש 3 העירוני

12/01/2010 כ"ו טבת תש"ע

בשבוע שעבר החלו העבודות לבניית כביש רוחב פנימי מס' 3, שייתן מענה תחבורתי לתושבי השכונות המערביות של מודיעין, מכבים-רעות. הכביש הפנימי נועד לקצר את זמן הנסיעה לתושבי שכונות המערביות בעיר ולחבר אותן לכביש 431 דרך הגשר שנבנה מעל ואדי ענבה. כזכור בנייתו של הגשר הסתיימה לפני מספר שנים אך בשל עיכוב סלילת כביש פנימי 3 לא נעשה בו שימוש.

ראש העיר עם צוות מבקרים באתר הבנייה
ראש העיר עם צוות מבקרים באתר הבנייה

ראש העיר, חיים ביבס, הגיע בשבוע שעבר לאתר הבנייה עם נציגי העירייה כדי לעקוב מקרוב אחרי ביצוע העבודות. ראש העיר פגש במקום את הקבלן המבצע שהציג את תוכניותיו. הקבלן סיפר כי העבודות נמצאות בעיצומן כאשר על פי התוכנית שהציג הן אמורות להסתיים בתוך כ-14 חודשים.

כביש רוחב פנימי מס' 3 הוא השלישי מבין ארבעה כבישי רוחב שמאפשרים את זרימת התנועה במרחב העירוני. כביש רוחב 1 הינו דרך יאיר פרג והמשכו דרך שד' מנחם בגין (לשעבר כביש 11/12), כביש רוחב 2 הינו ציר שדרות החשמונאים עד כביש לטרון. כביש רוחב פנימי מס' 4 (בחלקה המערבי של העיר) נמצא בתהליך משא ומתן מתקדם מול מינהל מקרקעי ישראל והחברה המפתחת.

בכחול קטע כביש 3  בין עמק זבולון לכביש 431
בכחול קטע כביש 3 בין עמק זבולון לכביש 431

חפש באתר

All Rights Reserved © - Municipality of Modiin   כל הזכויות שמורות © - עיריית מודיעין מכבים רעות, רחוב תלתן  1 טלפון: 08-9726000