מועדון חברותא

19/06/2017 כ"ה סיון תשע"ז

מועדון חברותא קיים במתכונתו הנוכחית כבר חמש שנים. מייסד המועדון היה שלמה לשם ז"ל אשר עמל רבות על מנת להקים מסגרת חברתית לגמלאים פעילים בעיר. לאחר פטירתו הוקמה הנהלה מורחבת בת חמישה חברים הדואגת לניהול המועדון ותכנים תרבותיים שאנו מביאים על מנת להעשיר את הידע של החברים. הפעילות מתקיימת בשעות הערב, פעמיים בשבוע באולם הגמלאים במרכז הרב תחומי.

שעות הפעילות : ביום ראשון בשעה 20:00 וביום רביעי בשעה 19:00.

חברים המצטרפים למועדון נהנים ממגוון פעילויות כדלהלן:
הרצאות בנושאים שונים ומגוונים ממדיניות עד להסברים למקרא התנ"ך. סדרות מפגשים בנושאי תולדות האמנות, מועדון הזמר העברי, סדרת הרצאות בנושא קולנוע מלווים בקטעי סרטים.

אחת לחודש נערכת הדרכה מוזיקלית מלווה בנגינה בפסנתר ע"י המוסיקאי רועי עלוני. הדרכה זו מתקיימת במועדון "לא נפסיק לשיר" ברחוב אלמוגן 34. במקום גם מתאסף "מועדון הזמר" אחת לחודש לשירה בציבור.

בימי רביעי אנו מקיימים ערב חופשי בו החברים נפגשים, משוחחים או משחקים במשחקים שונים.

מועדון ברידג' המתאסף אחת לשבוע בימי שני במועדון "לא נפסיק לשיר".

ועדת הטיולים שלנו דואגת לארגן מדי חודש טיול יומי לאתרים שונים בארץ ופעמיים בשנה טיול לשלושה ימים או נופשון מאורגן לחברים.

שערינו פתוחים לכל גמלאי המעוניין להצטרף או להכיר אנשים חדשים וליצור קשר חברתי בעיר חדשה. אנו חוגגים את ימי ההולדת של החברים במסיבות כל חדש ועורכים מסיבות לכבוד החגים. בנוסף, הקמנו חבורת זמר יחד עם ארגון הגמלאים הדתיים חותם.
אנו מזמינים אתכם גמלאים חדשים וותיקים לבוא ולהצטרף אלינו.פניה למוקד העירוני מוקד 106
פניה למוקד העירוני
חזור לראש העמוד