מתנדבים בשבילכם

02/04/2020 ח' ניסן תש"פ

תמונת המחשהתמונת המחשה

העיר מודיעין מכבים רעות התברכה בעשרות ארגוני מתנדבים בהם חברים אלפי מתנדבים אשר מוכנים לסייע לכל שכניהם לעיר בכל עת וגם בשעה זו.

כחלק מההיערכות של הארגונים הוביל האגף לשירותם חברתיים בהנהלת מרינה שדה באמצעות רכזת המתנדבים העירונית רונית שטייגמן בניאן הקמת דף מידע עירוני שמרכז את כל ארגוני המתנדבים וגורמי הסיוע שפועלים במודיעין מכבים רעות. לחצו כאן לדף המידע העירוני

בדף מפורטים כל תחומי פעילויות וסיוע של הארגונים ובהם: מזון, תמיכה ויעוץ, בריאות - שירותים בקהילה לרבות עזרה בשינוע תרופות, מידע לגבי מידע של משרד הבריאות וקופות החולים ומידע בנושא פנאי ותעסוקה.

מעבר לכך, בעיר ישנם עוד עשרות מתנדבים שמסייעים במשימות הרבות והשונות ובין השאר מסייעים במשימות רבות נוספות אשר עולות במהלך הימים האחרונים ובכך מסייעים למשפחות ותושבים הנמצאים בבידוד.

סגן ראש העיר, מחזיק תיק המתנדבים, מויש לוי: "הערבות ההדדית הקהילתית מקבלת משנה תוקף בימים האלה. ארגוני ההתנדבות, שגם בימים שבשגרה עושים עבודת קודש למען כל שנזקק לסיוע בעיר, ממשיכים בעבודה המסורה גם בתקופה לא קלה כזו. איגדנו את רשימת האגונים והשירותים שהם מספקים, יחד עם פרטי הקשר שלהם, על מנת להקל על תושבי העיר שזקוקים לסיוע בפנייה ישירה לארגונים אלה. שנדע ימים רגועים ובריאים יותר."פניה למוקד העירוני מוקד 106
פניה למוקד העירוני
חזור לראש העמוד