החוגים חוזרים

03/06/2020 י"א סיון תש"פ

לאחר שבשבועיים האחרונים חזרו הספורטאים המקצועיים וחוגי המבוגרים המתקיימים בחדרי הסטודיו, החל מיום שני 2.6.20 צפויים גם ילדי העיר לשוב למערך החוגים העירוני. בימים אלה נערכים בעמותת סחלבים יחד עם המפעילים כדי להכין את מוקדי הפעילות ולרענן נהלי עבודה במטרה לקבל את ילדי העיר בסביבה נעימה המאפשרת מפגש בטוח על פי ההנחיות.

החל מיום שני יוכלו ילדי העיר לשוב וליהנות מקשת רחבה של חוגים לכל הגילאים בתחומי הספורט, המחול, האומנות, העשרה המוזיקה ואומנויות הלחימה אשר יפעלו בפריסה עירונית בעשרות מוקדים בבתי הספר ובאולמות הספורט ברחבי העיר, כל זאת כמובן תחת הנחיות משרד הבריאות.

לצד חוגי אחר הצהריים ישובו לפעילות גם חוגי הצהריים המתקיימים בתוך בתי הספר היסודיים ומהווים המשך ישיר ליום הלימודים. גם הקונסרבטוריון העירוני ישוב לפעילות בתחילת השבוע ומאות ילדים הלומדים בו ישובו לנגן בשיעורים פרטניים.
בסחלבים ציינו השבוע כי לאור זאת ששנת הלימודים צפויה להתארך השנה, הוארכה גם הפעילות במערך החוגים, על חשבון חצי חודש מרץ: חוגים הממשיכים בשגרה עד 30.6.20 יימשכו עד 15.7.20, חוגים הממשיכים בשגרה עד 31.7.20 יימשכו עד 15.8.20. חוגי הצהריים יימשכו גם הם עד לסיום שנת הלימודים.

שימו לב: לא נדרשת הרשמה מחדש לחוגים!

יו"ר עמותת סחלבים, אלעד שמעונוביץ: "אנחנו שמחים לחזור לפעילות ולשגרה. החינוך הבלתי פורמלי הוא חלק בלתי נפרד משגרת היום יום החינוכית והחברתית של הילדים שלנו. הפעילות תתקיים על פי כל ההנחיות של התו הסגול לשמירה על בריאות הילדים. אני רוצה להודות למפעילים, המאמנים, המדריכים ולצוות של סחלבים על ההתארגנות המהירה לקראת החזרה לשגרה. מחכים לראות את כולכם."

מנכ"ל עמותת סחלבים, מיקי בר: "אנחנו שמחים ונרגשים לפתוח מחדש את מערך החוגים העירוני תוך הקפדה יתרה על הנחיות משרד הבריאות. נערכנו בימים האחרונים כדי לספק לילדיכם סביבה בטוחה בה יוכלו ליהנות מחוגים איכותיים ולפתח מיומנויות וכישורים אישיים וחברתיים, המהווים מנוף להעצמה אישית. ניפגש בחוגים בהצלחה לכולם."

חוג התעמלות אמנותיתחוג התעמלות אמנותית


פניה למוקד העירוני מוקד 106
פניה למוקד העירוני
חזור לראש העמוד