מקרה קורונה בעירוני ג'

30/06/2020 ח' תמוז תש"פ

תושבות ותושבים - לתשומת לבכם!

עדכון 28.6.20 - כפי שפורסם, התבשרנו על כך שתלמידת י"ב מביה״ס העל יסודי עירוני ג נמצאה חיובית לקורונה. מאז שהתקבלה ההודעה שוקדים הצוותים הרלוונטיים יחד עם התלמידה על מיפוי ואיתור התלמידים והבוגרים שהיו במגע עם התלמידה וזאת במטרה לתת הנחיות מתאימות לבידוד למי שרלוונטי.

להלן הנחיות נכון לרגע זה ועד לקבלת הודעה חדשה:
כל תלמידי שכבת י"ב בעירוני ג' התבקשו להיכנס לבידוד עצמאי עד אשר נפלח סופית מיהם חייבי הבידוד. ברגע שנדע ונקבל את האישור הסופי למבודדים ממשרד הבריאות נוכל לעדכן מי רשאי לצאת מהבידוד העצמאי ומי יחויב להיות בהמשך בידוד כנדרש.

תלמידים מהעיר שהיו במגע עם התלמידה מחוץ לבית הספר עירוני ג' קיבלו הודעות אישיות מהתלמידה ועליהם להיכנס לבידוד מיידי.

אנשי צוות מבית הספר עירוני ג' שהיו במגע עם התלמידה קיבלו גם הם הודעות אישיות לגבי כניסה לבידוד.

הודעה לכל מי שנחשף לחולה המאומתת מביה"ס עירוני ג', שלא במסגרת בית הספר אלא באירוע פרטי. לאחר בדיקה עם משרד הבריאות, עליכם לפנות לרופא המשפחה לקבלת הפניה לבדיקה לקורונה ולתאם זאת מול הקופה, כמו כן דיווח על כניסה לבידוד הוא באחריותכם האישית.

בגרויות: במקביל למיפוי ואיתור התלמידים שהיו במגע עם התלמידה אנו פועלים מול משרד החינוך ובשיתוף עימם לקראת בחינות הבגרות שאמורות להתקיים בשבוע הקרוב (מתמטיקה) ובשבוע הבא ( אנגלית). ברגע שנדע, נעדכן את התלמידים. בשלב זה, המבודדים לא רשאים להיבחן אלא אם יימצא פתרון שיאושר על ידי משרד הבריאות.

בדיקות: כמו כן, אנו פועלים מול משרד הבריאות לקבלת דיוק בהנחיות וכן בתיאום בדיקות למבודדים (בתקווה שהבדיקות תיערכנה כבר מחר).

בכל מקרה כל מי שנמצא בבידוד יצטרך להשלים 14 ימי בידוד מהפעם האחרונה שבא במגע עם התלמידה.

במהלך ליל שישי, 26.6.20, עדכן ממשרד הבריאות, כי תלמידת כיתה י"ב מבית הספר העל היסודי עירוני ג' ע"ש מוטה גור נמצאה חולה בנגיף הקורונה.

מאחר ומשרד הבריאות טרם סיים את החקירה האפידימיולוגית הוחלט כי עד לקבלת המידע המלא כל תלמידי ואנשי הצוות של השכבה מתבקשים להיכנס לבידוד מיידי. בשלב זה במטרה לשמור על בריאות הציבור והקהילה.

באם תוצאות החקירה האפדימיולוגית תאפשר לשחרר חלק מהמבודדים יתקבל עדכון מבית הספר.

במהלך הלילה יצאה הודעה לקהילת בית הספר מההנהלה.

אנו מזכירים, כי על כל אדם שנכנס לבידוד לדווח על כך באתר משרד הבריאות
או במוקד משרד הבריאות בטלפון *5400
או במוקדי קופות החולים:
כללית 2700*
מכבי 3555*
מאוחדת 3833*
לאומית 507*

עדכוני קורונה חדש


פניה למוקד העירוני מוקד 106
פניה למוקד העירוני
חזור לראש העמוד