מצב קורונה 11.10.20

12/10/2020 כ"ד תשרי תשפ"א

אתם רואים נכון, אנחנו ירוקים וזה בזכותכם! בשבועות האחרונים אנחנו, תושבי מודיעין מכבים רעות, הוכחנו שוב שכאשר צריך להתלכד לטובת הכלל אנחנו עושים זאת על הצד הטוב ביותר.

על פי המידע ממשרד הבריאות, התווספו בסוף השבוע האחרון 15 תושבים, שנמצאו חיוביים לנגיף. מהרשימה הוסרו אנשים שנדבקו אשר אינם מתגוררים בעיר וכן, תושבים שהחלימו. לכן, נכון להיום, יש 193 תושבים המוגדרים חיוביים לנגיף. אנו מאחלים לכולם החלמה ובריאות שלמה במהרה!

העובדה כי אנחנו, התושבים, פועלים על פי הנחיות משרד הבריאות ובכך שומרים על עצמנו ועל יקירינו הביאה לכך שהתחלואה בעיר ממשיכה לרדת.
יחס התושבים המאובחנים חיובי לקורונה בעיר, על פי נתוני משרד הבריאות הוא כ-30.9 חולים ל-10,000 תושבים. הממוצע הארצי הוא כ-41.8 חולים ל-10,000 תושבים.

כעת המשימה שלנו היא להמשיך את המגמה ולשמור על מודיעין מכבים רעות עיר ירוקה ולכן עלינו להמשיך ולהקפיד על הנחיות משרד הבריאות ולשמור על כללי הבידוד:
נשארים בבית, ככל הניתן וגם זה רק עם המשפחה הגרעינית.

מומלץ מאוד, כי על בני משפחה אשר באים במגע עם מבודד לשהות גם כן בבידוד, לא לצאת למרחב הציבורי, גם אם התוצאה בבדיקת הקורונה של המבודדים שלילית. רק כך נוכל לקטוע את שרשרת ההדבקה מאחד לשני.

שימו לב! ניתן להתעדכן בכל עת בנתוני התחלואה בעיר באמצעות המערכת העירונית המתקדמת ובה מידע מעודכן על מצב התחלואה בעיר. המערכת מרכזת נתונים בזמן אמת על מספר התושבים שנמצאו חיוביים לנגיף וכוללת פילוח לפי שכונות, מוסדות חינוך, מגמות התחלואה ועוד.
לכניסה למערכת

מידע על מקומות ציבוריים מתעדכן על פי החקירות באתר משרד הבריאות. שימו לב, שיש להזין את שם העיר בחיפוש

מי שנכח במקומות אלו בימים ובשעות הרשומים, מתבקש להיכנס לבידוד של 14 יום שנספרים החל מיום החשיפה.

על כל אדם שנכנס לבידוד לדווח על כך באתר משרד הבריאות
או במוקד משרד הבריאות בטלפון *5400
או במוקדי קופות החולים:
כללית 2700*
מכבי 3555*
מאוחדת 3833*
לאומית 507*

הימנעו מקנס כבד! הקנס על אי דיווח בידוד למשרד הבריאות או קופות החולים עומד על 3,000 שקלים. הקנס על הפרת חובת בידוד עומד על 5,000 שקלים.

רק ביחד ננצח את נגיף הקורונה!

קורונה 11.10


פניה למוקד העירוני מוקד 106
פניה למוקד העירוני
חזור לראש העמוד