מצב קורונה 26.10.20

27/10/2020 ט' חשון תשפ"א

קורונה 26.10

ממשיכים לשמור על העיר שלנו ירוקה! על פי המידע ממשרד הבריאות, התווספו ביומיים האחרונים חמישה תושבים, שנמצאו חיוביים לנגיף (בשל תקלה במערכת המידע של משרד הבריאות לא עודכנו חלק מהחולים אמש). מהרשימה הוסרו תושבים שהחלימו לכן, נכון להיום, יש 36 תושבים המוגדרים חיוביים לנגיף. אנו מאחלים לכולם החלמה ובריאות שלמה במהרה!

אנו מעדכנים כי סייעת גנים נמצאה חיובית לנגיף ובשל כך נכנסו לבידוד שלושה גנים: גיתית, מפוחית וצ'לו.

בנוסף, הוחלט להכניס לבידוד מניעתי את שני הגנים. חבל ניצנה וסקסופון, בעקבות חשיפתן של עובדות בגנים אלו לסייעת שנדבקה. שני גנים אלו יהיו בבידוד כאמור, עד לתוצאות בדיקתן של נשות הצוות.

אנחנו מזכירים לכם שמודיעין מכבים רעות היא עיר ירוקה אבל המצב יכול להשתנות במהירות, לכן חובה עלינו להמשיך ולהקפיד על הנחיות משרד הבריאות ולשמור על כללי הבידוד:
לעטות מסיכה, לשמור מרחק, לשמור על היגיינה.

מומלץ מאוד, כי על בני משפחה אשר באים במגע עם מבודד לשהות גם כן בבידוד, לא לצאת למרחב הציבורי, גם אם התוצאה בבדיקת הקורונה של המבודדים שלילית. רק כך נוכל לקטוע את שרשרת ההדבקה מאחד לשני.

שימו לב: ניתן להתעדכן בכל עת בנתוני התחלואה בעיר באמצעות המערכת העירונית המתקדמת ובה מידע מעודכן על מצב התחלואה בעיר. מערכת מרכזת נתונים בזמן אמת על מספר התושבים שנמצאו חיוביים לנגיף וכוללת פילוח לפי שכונות, מוסדות חינוך, מגמות התחלואה ועוד.
לכניסה למערכת

מידע על מקומות ציבוריים מתעדכן על פי החקירות באתר משרד הבריאות. שימו לב, שיש להזין את שם העיר בחיפוש
מי שנכח במקומות אלו בימים ובשעות הרשומים, מתבקש להיכנס לבידוד של 14 יום שנספרים החל מיום החשיפה.

על כל אדם שנכנס לבידוד לדווח על כך באתר משרד הבריאות
או במוקד משרד הבריאות בטלפון *5400
או במוקדי קופות החולים:
כללית 2700*
מכבי 3555*
מאוחדת 3833*
לאומית 507*

הימנעו מקנס כבד! הקנס על אי דיווח בידוד למשרד הבריאות או קופות החולים עומד על 3,000 שקלים. הקנס על הפרת חובת בידוד עומד על 5,000 שקלים.

רק ביחד ננצח את נגיף הקורונה!

קורונה 26.10


פניה למוקד העירוני מוקד 106
פניה למוקד העירוני
חזור לראש העמוד