מצב קורונה 27.10.20

28/10/2020 י' חשון תשפ"א

עדכון בשעה 14:55

ממשיכים לשמור על העיר שלנו ירוקה! על פי המידע ממשרד הבריאות, התווספו ביממה האחרונה 9 תושבים, שנמצאו חיוביים לנגיף. מהרשימה הוסרו תושבים שהחלימו לכן, נכון להיום, יש 37 תושבים המוגדרים חיוביים לנגיף. אנו מאחלים לכולם בריאות והחלמה מהירה!

הגנים סקסופון וחבל ניצנה, אשר הוכנסו לבידוד מניעתי ישובו מחר לפעול, לאור תוצאות שליליות לנגיף שביצעו נשות הצוות, שנחשפו לחולה מאומתת.

שמחים לבשר שהיום נפתחה הכשרה עירונית לחוקרות אפידמיולוגית נוספות שיחזקו מערך השליטה שלנו בקורונה, אשר מתחקר חולים חדשים ודואג לשלומם של המבודדים והחולים מדי יום.

אנחנו מזכירים, שמודיעין מכבים רעות היא היום עיר ירוקה אבל המצב יכול להשתנות במהירות, לכן חובה עלינו להמשיך ולהקפיד על הנחיות משרד הבריאות ולשמור על כללי הבידוד: לעטות מסיכה, לשמור מרחק, שמירה על ההגיינה.

אנו מזכירים: בני משפחה אשר באים במגע עם מבודד צריכים גם הם לשהות בבידוד, לא לצאת למרחב הציבורי, גם אם התוצאה בבדיקת הקורונה של המבודדים שלילית. רק כך נוכל לקטוע את שרשרת ההדבקה מאחד לשני.

שימו לב !
ניתן להתעדכן בכל עת בנתוני התחלואה בעיר באמצעות המערכת העירונית המתקדמת ובה מידע מעודכן על מצב התחלואה בעיר. המערכת מרכזת נתונים בזמן אמת על מספר התושבים שנמצאו חיוביים לנגיף וכוללת פילוח לפי שכונות, מוסדות חינוך, מגמות התחלואה ועוד.
לכניסה למערכת

מידע על מקומות ציבוריים מתעדכן על פי החקירות באתר משרד הבריאות. שימו לב, שיש להזין את שם העיר בחיפוש

מי שנכח במקומות אלו בימים ובשעות הרשומים, מתבקש להיכנס לבידוד של 14 יום שנספרים החל מיום החשיפה.

על כל אדם שנכנס לבידוד לדווח על כך באתר משרד הבריאות
או במוקד משרד הבריאות בטלפון *5400
או במוקדי קופות החולים:

  • כללית 2700*

  • מכבי 3555*

  • מאוחדת 3833*

  • לאומית 507*

    הימנעו מקנס כבד! הקנס על אי דיווח בידוד למשרד הבריאות או קופות החולים עומד על 3,000 שקלים. הקנס על הפרת חובת בידוד עומד על 5,000 שקלים.

    רק ביחד ננצח את נגיף הקורונה!

מצב קורונה 27.10.20


פניה למוקד העירוני מוקד 106
פניה למוקד העירוני
חזור לראש העמוד