מצב קורונה 5-6.12.20

07/12/2020 כ"א כסלו תשפ"א

עדכון בשעה 15:00

על פי המידע ממשרד הבריאות התווספו 7 תושבים שנמצאו חיוביים לנגיף. נכון להיום, יש בעיר 46 תושבים המוגדרים חיוביים לנגיף. אנו מאחלים לכולם בריאות והחלמה מהירה!

הגנים הבאים- "יונה", "ברק" ו"הדמוקרטצ'יק", נכנסו לריחוק מניעתי עקב נשות צוות שפיתחו תסמינים. לאחר בדיקתן, יוחלט האם להשאירם בבידוד או שישובו לגן.

תלמיד כיתה ד' מבית הספר נתיב זבולון נמצא חיובי לנגיף. התלמידים ואנשי הצוות הרלוונטיים נכנסו לבידוד.

ביום רביעי 9.12.20וביום שבת 12.12.20, יערכו בדיקות קורונה ללא הפנייה במתחם דרייב אין, בין השעות 14:00 עד 20:00. כתובת: פארק המים והספורט מודיעין או לחצו על הקישור הבא לווייז יש להביא תעודה מזהה.

שימו לב!
החל מיום חמישי נכנס לתוקפו מתווה הרמזור. במתווה זה צבע העיר יקבע את אופי פעילות מערכת החינוך המקומית: כל עוד צבע העיר יהיה ירוק או צהוב מוסדות החינוך יפעלו בהתאם להנחיות הקורונה. במידה וצבע העיר יהיה כתום או אדום ניאלץ לא לפתוח את בתי הספר לתלמידי כיתות ה' עד י"ב. בשורה התחתונה - זה הכל תלוי בנו

עלינו להמשיך ולפעול על פי הנחיות משרד הבריאות, לא לצאת מהבית אם מרגישים לא טוב ולא נשלח את ילדינו למוסדות החינוך אם יש חשש שהם חולים, או שבאו במגע עם אדם שאובחן חיובי לקורונה רק כך נוכל למנוע את התפשטות הנגיף ולהשאיר את מוסדות החינוך פתוחים.

מניתוח התחקירים האפדימיולוגיים, שנעשו מול התושבים, שאובחנו חיוביים לנגיף בתקופה האחרונה עולה, כי מקור ההדבקה העיקרי בעיר הוא כתוצאה ממגע ישיר עם בני המשפחה, שהיו בבידוד, לאחר שאובחנו חיוביים לנגיף, לכן חובה עלינו להקפיד על הנחיות הבידוד.

אם יש בבית אדם שמאובחן חיובי לנגיף עליו להישאר בבידוד. אנו מזכירים לכם, שאדם הנמצא בבידוד צריך להימנע מלבוא במגע עם שאר בני הבית. במידה ואין אפשרות להפרדה מלאה על כל המשפחה לשהות בבידוד.

רוצים להישאר ירוקים? הקפידו על הכללים: עוטים מסיכה, שומרים מרחק, שומרים על ההיגיינה. רק כך נוכל לקטוע את שרשרת ההדבקה מאחד לשני.

שימו לב !
ניתן להתעדכן בכל עת בנתוני התחלואה בעיר באמצעות המערכת העירונית המתקדמת ובה מידע מעודכן על מצב התחלואה בעיר. המערכת מרכזת נתונים בזמן אמת על מספר התושבים שנמצאו חיוביים לנגיף וכוללת פילוח לפי שכונות, מוסדות חינוך, מגמות התחלואה ועוד.
לכניסה למערכת

התבקשתם להיכנס לבידוד? עליכם לדווח על כך באתר משרד הבריאות

או במוקד משרד הבריאות בטלפון *5400
או במוקדי קופות החולים:
כללית 2700*
מכבי 3555*
מאוחדת 3833*
לאומית 507*

הימנעו מקנס כבד! הקנס על אי דיווח בידוד למשרד הבריאות או קופות החולים עומד על 3,000 שקלים. הקנס על הפרת חובת בידוד עומד על 5,000 שקלים.

מצב קורונה 5-6.12


פניה למוקד העירוני מוקד 106
פניה למוקד העירוני
חזור לראש העמוד