מצב קורונה 22.1.21

24/01/2021 י"א שבט תשפ"א

עדכון בשעה 14:30:

היום התווספו 27 תושבים, שנמצאו מאומתים לנגיף. 36 תושבים החלימו או הוסרו מהרשימה כי אינם גרים בעיר. סה"כ ישנם בעיר 456 תושבים מאומתים לנגיף. 31,361 מתושבי העיר נתנו כתף והחלו את תהליך ההתחסנות נגד הנגיף. 11,076 מתושבי העיר קיבלו את החיסון השני נגד הנגיף ובקרוב ישלימו את התהליך. ציון הרמזור 6.5.

נדגיש, כי במהלך הסגר המהודק מודל הרמזור מוקפא. יחד עם זאת, חשוב לנו לשקף עבורכם את מצב התחלואה בכל יום ולכן נמשיך לעדכן בדבר ציון העיר.

שכונות כתומות: הנביאים, המגינים, השבטים, הציפורים, נופים, הפרחים, משואה, רעות, אבני חן, כרמים ומוריה.
שכונה צהובה: הנחלים.
שכונות ירוקות: מכבים ומרכז העיר.

תלמיד מבית הספר גוונים ואשת צוות וילד מהגנים דן ויסעור נמצאו חיוביים לנגיף. הילדים, התלמידים ואנשי הצוות הרלוונטיים נכנסו לבידוד.

שימו לב מניתוח התחקירים האפידמיולוגיים, שמתבצעים מול התושבים שאובחנו חיוביים לנגיף עולה, כי עיקר ההדבקה היא בתוך המשפחה ובאי שמירה על הנחיות משרד הבריאות. לכן חובה עלינו להקפיד על הנחיות משרד הבריאות: לא לצאת מהבית אם מרגישים לא טוב ולא להיפגש עם אנשים אחרים. רק כך נוכל למנוע את התפשטות הנגיף.

בימי הסגר, מבצע השיטור העירוני סיורים יזומים בעסקים לוודא, כי הם עומדים בהנחיות "התו הסגול" ובסיוע למשטרה לערוך בדיקות פתע למבודדים ולתושבים המאומתים הנדרשים לשהות בבידוד. רק כך נוכל למנוע את התפשטות הנגיף.

ניתן להתעדכן בכל עת בנתוני התחלואה בעיר באמצעות אתר העירייה לחצו כאן

מצב קורונה 22.1.21


פניה למוקד העירוני מוקד 106
פניה למוקד העירוני
חזור לראש העמוד