מצב קורונה 9.2.21

10/02/2021 כ"ח שבט תשפ"א

עדכון בשעה 16:40:

היום התווספו 54 תושבים, שנמצאו מאומתים לנגיף. 42 תושבים הוסרו מהרשימה מאחר והחלימו או כי הם אינם גרים בעיר. סה"כ ישנם בעיר 416 תושבים מאומתים לנגיף. 49,563 מתושבי העיר נתנו כתף והחלו את תהליך ההתחסנות נגד הנגיף. 29,251 מתושבי העיר קיבלו את החיסון השני נגד הנגיף ובקרוב ישלימו את התהליך. ציון הרמזור ירד ל- 6.8.

שימו לב החל מתאריך 30.12.2020 הוקפא מודל הרמזור. יחד עם זאת, חשוב לנו לשקף עבורכם את מצב התחלואה בכל יום ולכן נמשיך לעדכן בדבר ציון העיר וציון שכונות העיר.

שכונות אדומות: הציפורים, נופים, נביאים ונחלים.
שכונות כתומות: כרמים, משואה, הפרחים, שבטים ואבני חן.
שכונות צהובות: המגינים, מוריה ורעות.
שכונות ירוקות: מכבים ומרכז העיר.

תלמידים מבתי הספר רעים ועידנים ואשת צוות מגן עירית נמצאו מאומתים לנגיף. התלמידים ואנשי הצוות הרלוונטיים נכנסו לבידוד.

שימו לב מניתוח התחקירים האפידמיולוגיים, שמתבצעים מול התושבים שאובחנו חיוביים לנגיף עולה, כי עיקר ההדבקה היא בתוך המשפחה בה יש מבודדים או בני משפחה שנמצאו מאומתים לנגיף שלא שמרו על תנאי הבידוד בתוך הבית והביאו להדבקת יתר בני המשפחה.

לכן חובה עלינו להקפיד על הנחיות משרד הבריאות בבית ומחוצה לו: לא לצאת מהבידוד החדרי ולא לצאת מהבית אם מרגישים לא טוב ולא להיפגש עם אנשים אחרים. רק כך נוכל למנוע את התפשטות הנגיף.

בימי הסגר, מבצע השיטור העירוני סיורים יזומים בעסקים לוודא, כי הם עומדים בהנחיות "התו הסגול" ובסיוע למשטרה לערוך בדיקות פתע למבודדים ולתושבים המאומתים הנדרשים לשהות בבידוד.

ניתן להתעדכן בכל עת בנתוני התחלואה בעיר באמצעות אתר העירייה - לחצו כאן.

תמונת מצב מתחסנים 9.2.21


פניה למוקד העירוני מוקד 106
פניה למוקד העירוני
חזור לראש העמוד