מצב קורונה 13.2 – 14.2

15/02/2021 ג' אדר תשפ"א

בשורות משמחות! בהמשך לפניית מרכז השלטון המקומי הוחלט על רענון רמזור הקורונה פעמיים בשבוע ולכן צבע העיר הוא צהוב עם ציון 5.1. וכמובן שהחל ממחר יום שני, 15.2 יחודשו הלימודים בכיתות לילדי הגנים ולתלמידי כיתות א' - ד'.

שימו לב! מערך הצהרונים לא יפעל מחר, יום שני, 15.2.21.

תלמידי ה' -ו' ותלמידי חטיבות הביניים והחטיבות העליונות ימשיכו במפגשי קפסולות בשטחים הפתוחים.

בימים שבת וראשון התווספו 34 תושבים שנמצאו מאומתים לנגיף. 107 תושבים הוסרו מהרשימה מאחר והחלימו מהנגיף. סה"כ ישנם בעיר 271 תושבים מאומתים לנגיף. 54,015 מתושבי העיר נתנו כתף והחלו את תהליך ההתחסנות נגד הנגיף. 35,288 מתושבי העיר קיבלו את החיסון השני נגד הנגיף ובקרוב ישלימו את התהליך.

ציון הרמזור ירד ל- 5.1.
שכונות כתומות: נביאים, ציפורים ונופים.
שכונות צהובות: הפרחים, משואה, הנחלים, מוריה, הכרמים ורעות.
שכונות ירוקות: השבטים, אבני חן, המגינים, מכבים ומרכז העיר.

תלמידים מבתי הספר עירוני ב', עירוני ג' נמצאו חיוביים לנגיף. תלמידים ואנשי צוות נכנסו לבידוד.

שימו לב מניתוח התחקירים האפידמיולוגיים, שמתבצעים מול התושבים שאובחנו חיוביים לנגיף עולה, כי עיקר ההדבקה היא בתוך המשפחה בה יש מבודדים או בני משפחה שנמצאו מאומתים לנגיף שלא שמרו על תנאי הבידוד בתוך הבית והביאו להדבקת יתר בני המשפחה.

לכן חובה עלינו להקפיד על הנחיות משרד הבריאות בבית ומחוצה לו: לא לצאת מהבידוד החדרי ולא לצאת מהבית אם מרגישים לא טוב ולא להיפגש עם אנשים אחרים. רק כך נוכל למנוע את התפשטות הנגיף.

בימים אלה מבצע השיטור העירוני סיורים יזומים בעסקים לוודא, כי הם עומדים בהנחיות "התו הסגול" ובסיוע למשטרה לערוך בדיקות פתע למבודדים ולתושבים המאומתים הנדרשים לשהות בבידוד.

ניתן להתעדכן בכל עת בנתוני התחלואה בעיר באמצעות אתר העירייה לחצו כאן

מצב קורונה 13.2 – 14.2


פניה למוקד העירוני מוקד 106
פניה למוקד העירוני
חזור לראש העמוד