מצב קורונה 19.2.21

21/02/2021 ט' אדר תשפ"א

נתוני התחלואה של העיר שלנו ממשיכים לרדת. ציון הרמזור העירוני נכון להיום הינו 4.2. היום התווספו 8 תושבים שנמצאו מאומתים לנגיף. 19 תושבים הוסרו מהרשימה מאחר והחלימו מהנגיף. סה"כ ישנם בעיר 185 תושבים מאומתים לנגיף.

57,199 מתושבי העיר, המהווים כ-86.8% מכלל המחוסנים הפוטנציאליים, נתנו כתף והחלו את תהליך ההתחסנות נגד הנגיף. 42,236 מתושבי העיר, המהווים 64.1% מכלל המחוסנים הפוטנציאליים, קיבלו את החיסון השני נגד הנגיף ובקרוב ישלימו את תהליך החיסון.

שכונה כתומות: השבטים, הציפורים ונופים.
שכונות צהובות: הנביאים, הכרמים, הפרחים ורעות.
שכונות ירוקות: אבני חן, המגינים, מכבים, מוריה, הנחלים, משואה ומרכז העיר.

שימו לב מניתוח התחקירים האפידמיולוגיים, שמתבצעים מול התושבים, שאובחנו חיוביים לנגיף עולה, כי עיקר ההדבקה היא בתוך המשפחה בה יש מבודדים או בני משפחה שנמצאו מאומתים לנגיף שלא שמרו על תנאי הבידוד בתוך הבית והביאו להדבקת יתר בני המשפחה.

לכן חובה עלינו להקפיד על הנחיות משרד הבריאות בבית ומחוצה לו: לא לצאת מהבידוד החדרי ולא לצאת מהבית אם מרגישים לא טוב ולא להיפגש עם אנשים אחרים. רק כך נוכל למנוע את התפשטות הנגיף.

בימים אלה מבצע השיטור העירוני סיורים יזומים בעסקים לוודא, כי הם עומדים בהנחיות "התו הסגול" ובסיוע למשטרה לערוך בדיקות פתע למבודדים ולתושבים המאומתים הנדרשים לשהות בבידוד.

ניתן להתעדכן בכל עת בנתוני התחלואה בעיר באמצעות אתר העירייה לחצו כאן

מצב קורונה 19.2.21


פניה למוקד העירוני מוקד 106
פניה למוקד העירוני
חזור לראש העמוד