מצב קורונה 7.3-6.3

08/03/2021 כ"ד אדר תשפ"א

מודיעין מכבים רעות מוגדרת עיר ירוקה אך ציון הרמזור העירוני במגמת עלייה והוא עומד נכון להיום על 4.1. בימים שבת וראשון התווספו 29 תושבים שנמצאו מאומתים לנגיף. 11 תושבים הוסרו מהרשימה מאחר והחלימו מהנגיף. סה"כ ישנם בעיר 111 תושבים מאומתים לנגיף.

59,632 מתושבי העיר, המהווים כ-90.5% מכלל המחוסנים הפוטנציאליים, נתנו כתף והחלו את תהליך ההתחסנות נגד הנגיף. 52,844 מתושבי העיר, המהווים 80.2% מכלל המחוסנים הפוטנציאליים, קיבלו את החיסון השני נגד הנגיף ובקרוב ישלימו את תהליך החיסון.

שימו לב: בשל עדכון נתוני הלמ"ס, מול נתוני משרד הבריאות, השתנה מספר החיסונים שנעשו בעיר ומכאן הירידה במספר המתחסנים

שכונות צהובות: המגינים, הכרמים, הנחלים, ציפורים, נופים ואבני חן.
שכונות ירוקות: השבטים, מוריה, נביאים, הפרחים, רעות, מכבים, משואה ומרכז העיר.

נמצאו תלמידים ואיש צוות מאומתים לנגיף בבתי הספר - פסיפס, ברנקו וייס, דמוקרטי, אמית בנות, חוט השני וניצנים - אשת צוות ותלמידים רלוונטיים נכנסו לבידוד.

שימו לב! מניתוח התחקירים האפדימיולוגיים, שמתבצעים מול התושבים שאובחנו חיוביים לנגיף עולה, כי עיקר ההדבקה היא בתוך המשפחה, באירועים חברתיים ובאי שמירה על הנחיות משרד הבריאות במקרה של בידוד ביתי.

לכן, חובה עלינו להקפיד על הנחיות משרד הבריאות: לא לצאת מהבית אם מרגישים לא טוב ולא לשלוח את הילדים למוסדות החינוך, אם יש חשש שהם חולים, או שבאו במגע עם אדם שאובחן חיובי לקורונה. רק כך נוכל למנוע את התפשטות הנגיף.

בימים אלה מבצע השיטור העירוני סיורים יזומים בעסקים לוודא, כי הם עומדים בהנחיות "התו הסגול" ו"התו הירוק" ובסיוע למשטרה לערוך בדיקות פתע למבודדים ולתושבים המאומתים הנדרשים לשהות בבידוד.

ניתן להתעדכן בכל עת בנתוני התחלואה בעיר באמצעות אתר העירייה לחצו כאן

מצב קורונה 7.3-6.3


פניה למוקד העירוני מוקד 106
פניה למוקד העירוני
חזור לראש העמוד