מצב קורונה 9.3.21

10/03/2021 כ"ו אדר תשפ"א

מודיעין מכבים רעות מוגדרת עיר צהובה, ציון הרמזור העירוני במגמת עלייה והוא עומד נכון להיום על 4.5. היום התווספו 13 תושבים שנמצאו מאומתים לנגיף. 7 תושבים הוסרו מהרשימה מאחר והחלימו מהנגיף. סה"כ ישנם בעיר 122 תושבים מאומתים לנגיף.

59,881 מתושבי העיר, המהווים כ-90.9% מכלל המחוסנים הפוטנציאליים, נתנו כתף והחלו את תהליך ההתחסנות נגד הנגיף. 53,782 מתושבי העיר, המהווים 81.6% מכלל המחוסנים הפוטנציאליים, קיבלו את החיסון השני נגד הנגיף ובקרוב ישלימו את תהליך החיסון.

שכונות צהובות: המגינים, הכרמים, ציפורים, נופים ואבני חן.
שכונות ירוקות: השבטים, מוריה, הנחלים, הנביאים, הפרחים, רעות, מכבים, משואה ומרכז העיר.

נמצא תלמיד מאומת לנגיף בביה"ס האלה. התלמידים הרלוונטיים נכנסו לבידוד.

שימו לב! מניתוח התחקירים האפדימיולוגיים, שמתבצעים מול התושבים שאובחנו חיוביים לנגיף עולה, כי עיקר ההדבקה היא בתוך המשפחה, באירועים חברתיים ובאי שמירה על הנחיות משרד הבריאות במקרה של בידוד ביתי.

לכן, חובה עלינו להקפיד על הנחיות משרד הבריאות: לא לצאת מהבית אם מרגישים לא טוב ולא לשלוח את הילדים למוסדות החינוך, אם יש חשש שהם חולים, או שבאו במגע עם אדם שאובחן חיובי לקורונה. רק כך נוכל למנוע את התפשטות הנגיף.

השיטור העירוני מבצע מדי יום ובאופן שוטף סיורים יזומים בעסקים לוודא, כי הם עומדים בהנחיות "התו הסגול" ו"התו הירוק" ובסיוע למשטרה לערוך בדיקות פתע למבודדים ולתושבים המאומתים הנדרשים לשהות בבידוד.

ניתן להתעדכן בכל עת בנתוני התחלואה בעיר באמצעות אתר העירייה – לחצו כאן

מצב קורונה 9.3.21


פניה למוקד העירוני מוקד 106
פניה למוקד העירוני
חזור לראש העמוד