מצב קורונה 10.3.21

11/03/2021 כ"ז אדר תשפ"א

עדכון בשעה 20:15:

שימו לב! מודיעין מכבים רעות מוגדרת עיר צהובה, ציון הרמזור העירוני ממשיך לעלות והוא עומד נכון להיום על 4.6. עלינו להבין שהקורונה עדיין איתנו! חייבים לשמור על הכללים - עטיית מסכות, שמירת מרחק, מניעת התקהלות וכמובן, ללכת להתחסן. אנחנו בתקופה קריטית בה יש ניסיון להחזיר את השגרה ונוכל לעשות זאת רק אם נמשיך להיות עיר ירוקה.

היום התווספו 12 תושבים שנמצאו מאומתים לנגיף. 16 תושבים הוסרו מהרשימה מאחר והחלימו מהנגיף. סה"כ ישנם בעיר 118 תושבים מאומתים לנגיף. 60,073 מתושבי העיר, המהווים כ-91.2% מכלל המחוסנים הפוטנציאליים, נתנו כתף והחלו את תהליך ההתחסנות נגד הנגיף. 54,251 מתושבי העיר, המהווים 82.3% מכלל המחוסנים הפוטנציאליים, קיבלו את החיסון השני נגד הנגיף ובקרוב ישלימו את תהליך החיסון.

שכונות צהובות: המגינים, הכרמים, ציפורים, נופים ואבני חן.
שכונות ירוקות: השבטים, מוריה, הנחלים, הנביאים, הפרחים, רעות, מכבים, משואה ומרכז העיר.

שימו לב! בביה"ס האלה ישנה תחלואה גבוהה של נגיף הקורונה ועד כה נמצאו כבר 11 תלמידים מאומתים לנגיף. התלמידים הרלוונטיים נכנסו לבידוד וכלל ביה"ס ילמד מחר 11.3.21 מרחוק כמשנה זהירות, עד אשר יתקבלו תוצאות הבדיקה של תלמידים נוספים.

שימו לב! מניתוח התחקירים האפדימיולוגיים, שמתבצעים מול התושבים שאובחנו חיוביים לנגיף עולה, כי עיקר ההדבקה היא בתוך המשפחה, באירועים חברתיים ובאי שמירה על הנחיות משרד הבריאות במקרה של בידוד ביתי.

לכן, חובה עלינו להקפיד על הנחיות משרד הבריאות: לא לצאת מהבית אם מרגישים לא טוב ולא לשלוח את הילדים למוסדות החינוך, אם יש חשש שהם חולים, או שבאו במגע עם אדם שאובחן חיובי לקורונה. רק כך נוכל למנוע את התפשטות הנגיף.

השיטור העירוני מבצע מדי יום ובאופן שוטף סיורים יזומים בעסקים לוודא, כי הם עומדים בהנחיות "התו הסגול" ו"התו הירוק" ובסיוע למשטרה לערוך בדיקות פתע למבודדים ולתושבים המאומתים הנדרשים לשהות בבידוד.

ניתן להתעדכן בכל עת בנתוני התחלואה בעיר באמצעות אתר העירייה לחצו כאן

מצב קורונה 10.3.21


פניה למוקד העירוני מוקד 106
פניה למוקד העירוני
חזור לראש העמוד