מצב קורונה 23.3.21

24/03/2021 י"א ניסן תשפ"א

מודיעין מכבים רעות מוגדרת עיר ירוקה, ציון הרמזור 2.7. עכשיו לקראת חג הפסח חשוב שנשמור על התחלואה הנמוכה בעירנו! מקפידים על הכללים וחוגגים בצורה בטוחה את החג וחול המועד, כדי שנמשיך בשגרה המבורכת!

במהלך היממה האחרונה התווספו 5 תושבים שנמצאו מאומתים לנגיף. 12 תושבים הוסרו מהרשימה מאחר והחלימו מהנגיף. סה"כ ישנם בעיר 57 תושבים מאומתים לנגיף.

60,816 מתושבי העיר, המהווים כ-92.5% מכלל המחוסנים הפוטנציאליים, נתנו כתף והחלו את תהליך ההתחסנות נגד הנגיף. 57,806 מתושבי העיר, המהווים 87.7% מכלל המחוסנים הפוטנציאליים, קיבלו את החיסון השני נגד הנגיף ובקרוב ישלימו את תהליך החיסון.

שכונת המגינים מוגדרת שכונה צהובה.
שכונות ירוקות: הכרמים, הנביאים, אבני חן, השבטים, מוריה, הנחלים, רעות, משואה, מכבים, הפרחים, הציפורים, נופים ומרכז העיר.

בבתי הספר אמי"ת בנות, עירוני ב' ומשואת נריה נמצאו תלמידים מאומתים לנגיף. התלמידים הרלוונטיים נכנסו לבידוד.

שימו לב! מניתוח התחקירים האפדימיולוגיים, שמתבצעים מול התושבים שאובחנו חיוביים לנגיף עולה, כי עיקר ההדבקה היא בתוך המשפחה, באירועים חברתיים ובאי שמירה על הנחיות משרד הבריאות במקרה של בידוד ביתי.

לכן, חובה עלינו להקפיד על הנחיות משרד הבריאות: לא לצאת מהבית אם מרגישים לא טוב ולא לשלוח את הילדים למוסדות החינוך, אם יש חשש שהם חולים, או שבאו במגע עם אדם שאובחן חיובי לקורונה. רק כך נוכל למנוע את התפשטות הנגיף.

השיטור העירוני מבצע מדי יום ובאופן שוטף סיורים יזומים בעסקים לוודא, כי הם עומדים בהנחיות "התו הסגול" ו"התו הירוק" ובסיוע למשטרה לערוך בדיקות פתע למבודדים ולתושבים המאומתים הנדרשים לשהות בבידוד.

ניתן להתעדכן בכל עת בנתוני התחלואה בעיר באמצעות אתר העירייה - לחצו כאן

מצב קורונה 23.3.21


פניה למוקד העירוני מוקד 106
פניה למוקד העירוני
חזור לראש העמוד