מצב קורונה 2.7.21

03/07/2021 כ"ג תמוז תשפ"א

חזרנו לצבע הצהוב והתחלואה במגמת ירידה עם ציון 5.6. רעות כתומה. שכונות מוריה והשבטים מוגדרות צהובות. יתר שכונות העיר מוגדרות ירוקות.

היום התווספו שישה מאומתים חדשים. חמישה תושבים החלימו. בסה"כ יש בעיר 86 תושבים מאומתים לנגיף.

פיקוד העורף מפעיל מתחם בדיקות קורונה בחניון הרכבת החדש במרכז עינב שעובד בימים ראשון עד חמישי מהשעה 12:00 עד 20:00. ביום שישי משעה 8:00 עד 14:00 ובשבת משעה 16:00 עד 22:00. הבדיקות מיועדות לכלל התושבים ויש להגיע עם תעודת זהות וספח. להגעה בווייז

קופות החולים הרחיבו משמעותית את שעות פעילות החיסונים לגילאי 15-12 ואת בדיקות הקורונה. הכל בתיאום מראש מול מוקדי קופות החולים או באפליקציות של הקופות. שעות הפעילות באתר העירייה

משרד הבריאות מודיע כי על חובת עטיית מסכות במקומות סגורים. אנא הקפידו. עקב ההנחיה תוגבר האכיפה ברחבי העיר, בואו נשמור על הבריאות שלנו ושל הסובבים אותנו.

67,388 מתושבי העיר נתנו כתף והחלו את תהליך ההתחסנות נגד הנגיף. 61,143 מתושבי העיר קיבלו את החיסון השני נגד הנגיף והשלימו את תהליך החיסון.
השיטור העירוני עורך מאות ביקורות פתע בבתי מבודדים. פעילות זו תימשך ככל שיידרש למען בריאות התושבים.

יצאנו לדרך עם אירועי קיץ מודיעיני! האירועים יתקיימו באוויר הפתוח לאורך יולי ואוגוסט, ובעטיית מסכות עקב ההתקהלות. אנא הקפידו לשמור עליכם ועל הסובבים אתכם.

דווקא עכשיו בחופשת הקיץ, אנא שימרו על הכללים. חזרתם מחו"ל? היכנסו לבידוד כנדרש! ילדכם אינו חש בטוב? אל תשלחו אותו למסגרת החינוכית. אם יש ספק, גשו להיבדק.

ניתן להתעדכן בכל עת בנתוני התחלואה בעיר באמצעות אתר העירייה
סופשבוע נעים!

מצב קורונה 2.7.21


פניה למוקד העירוני מוקד 106
פניה למוקד העירוני
חזור לראש העמוד