מצב קורונה 9.7.21

11/07/2021 ב' אב תשפ"א

מודיעין מכבים רעות היא עיר ירוקה עם ציון רמזור 3.4. יחד עם זאת, בימים האחרונים חלה עלייה במספר התושבים שנמצאו מאומתים לנגיף. מקרי קורונה ממשיכים להתגלות, בעיקר בקרב ילדים ונוער. שכונת מוריה מוגדרת צהובה. יתר שכונות העיר מוגדרות ירוקות.

היום התווספו חמישה מאומתים חדשים. שמונה תושבים החלימו. בסה"כ יש בעיר 84 תושבים מאומתים לנגיף.

שימו לב, בביה"ס אריאל ישנה תחלואה גבוהה של נגיף הקורונה והיום נמצאה תלמידה נוספת מאומתת לנגיף. התלמידים הרלוונטיים נכנסו לבידוד.

הורים יקרים, ילדיכם אינו חש בטוב? לא שולחים למסגרת החינוכית. בנוסף, אם יש ספק הולכים להיבדק. התסמינים של הווריאנט החדש יכולים להתבטא גם כצינון.

פיקוד העורף מפעיל מתחם בדיקות קורונה בחניון הרכבת החדש במרכז עינב שעובד בימים ראשון עד חמישי מהשעה 12:00 עד 20:00. ביום שישי משעה 8:00 עד 14:00 ובשבת משעה 16:00 עד 22:00. הבדיקות מיועדות לכלל התושבים ויש להגיע עם תעודת זהות וספח. להגעה בווייז

קופות החולים הרחיבו משמעותית את שעות פעילות החיסונים לגילאי 15-12 ואת בדיקות הקורונה. הכל בתיאום מראש מול מוקדי קופות החולים או באפליקציות של הקופות. שעות הפעילות באתר העירייה

חזרנו למסכות! משרד הבריאות מודיע כי על חובת עטיית מסכות במקומות סגורים. אנא הקפידו. עקב ההנחיה תוגבר האכיפה ברחבי העיר, בואו נשמור על הבריאות שלנו ושל הסובבים אותנו.

68,907 מתושבי העיר נתנו כתף והחלו את תהליך ההתחסנות נגד הנגיף. 61,693 מתושבי העיר קיבלו את החיסון השני נגד הנגיף והשלימו את תהליך החיסון. השיטור העירוני עורך מאות ביקורות פתע בבתי מבודדים. פעילות זו תימשך ככל שיידרש למען בריאות התושבים.

יצאנו לדרך עם אירועי קיץ מודיעיני. האירועים יתקיימו באוויר הפתוח לאורך יולי ואוגוסט, ובעטיית מסכות עקב ההתקהלות. אנא הקפידו לשמור עליכם ועל הסובבים אתכם.

דווקא עכשיו בחופשת הקיץ, אנא שימרו על הכללים. חזרתם מחו"ל? היכנסו לבידוד כנדרש. ילדכם אינו חש בטוב? אל תשלחו אותו למסגרת החינוכית. אם יש ספק, גשו להיבדק.

ניתן להתעדכן בכל עת בנתוני התחלואה בעיר באמצעות אתר העירייה

מצב קורונה 9.7.21


פניה למוקד העירוני מוקד 106
פניה למוקד העירוני
חזור לראש העמוד