מצב קורונה 27.7.21

28/07/2021 י"ט אב תשפ"א

מודיעין מכבים רעות היא עיר צהובה! ציון הרמזור של העיר הוא 5.1. נמשכת עלייה במספר התושבים שנמצאו מאומתים לנגיף. שכונת הציפורים כתומה. השכונות אבני חן, מכבים, השבטים, הנביאים, משואה, המגינים, נופים ורעות מוגדרות צהובות. יתר שכונות העיר מוגדרות ירוקות.

היום התווספו 27 מאומתים חדשים. 23 תושבים החלימו. בסה"כ יש בעיר 171 תושבים מאומתים לנגיף. נמצאו ילדים מאומתים לנגיף בבתי הספר שיבולים וגוונים.

איך מצמצמים את התפשטות הנגיף? שומרים על הכללים למניעת קורונה: מתחסנים נגד הנגיף, עוטים מסכות במקומות סגורים או בהתקהלויות, שומרים על מרחק פיזי אחד מן השני, ביצוע בדיקת קורונה אם יש ספק, שמירה על בידוד ויציאה ממנו רק לאחר בדיקה שלילית בכניסה לבידוד ובדיקה שלילית נוספת ביום השביעי.

פיקוד העורף מפעיל מתחם בדיקות קורונה בחניון הרכבת החדש במרכז עינב שעובד בימים ראשון עד חמישי מהשעה 12:00 עד 20:00. ביום שישי משעה 8:00 עד 14:00 ובשבת משעה 14:00 עד 22:00 הבדיקות מיועדות לכלל התושבים ויש להגיע עם תעודת זהות וספח. להגעה בווייז

קופות החולים מבצעות חיסונים לגילאי 15-12 ובדיקות קורונה. הכל בתיאום מראש מול מוקדי קופות החולים או באפליקציות של הקופות.

69,469 מתושבי העיר נתנו כתף והחלו את תהליך ההתחסנות נגד הנגיף. 65,659 מתושבי העיר קיבלו את החיסון השני נגד הנגיף והשלימו את תהליך החיסון.

השיטור העירוני עורך עשרות ביקורות פתע בבתי מבודדים, וכן מגביר את האכיפה על עטיית מסכות בחללים סגורים ביום שישי חולקו 6 דו"חות כנגד תושבים שלא עטו מסכה כנדרש בחוק. פעילות זו תימשך ככל שיידרש למען בריאות התושבים.


אירועי קיץ מודיעיני מתקיימים באוויר הפתוח לאורך יולי ואוגוסט, ובעטיית מסכות עקב ההתקהלות. אנא הקפידו לשמור עליכם ועל הסובבים אתכם.

דווקא עכשיו בחופשת הקיץ, אנא שימרו על הכללים. חזרתם מחו"ל? היכנסו לבידוד כנדרש!

ניתן להתעדכן בכל עת בנתוני התחלואה בעיר באמצעות אתר העירייה

תמונת מצב 27.7.21


פניה למוקד העירוני מוקד 106
פניה למוקד העירוני
חזור לראש העמוד