מצב קורונה 12.8.21

13/08/2021 ה' אלול תשפ"א

מודיעין מכבים רעות היא עיר צהובה עם מגמת עלייה בתחלואה! ציון הרמזור של העיר הוא 6. השכונות משואה, נחלים וכרמים כתומות. השכונות הנביאים, מוריה, מגנים, פרחים, אבני חן, רעות, והשבטים מוגדרות צהובות. יתר שכונות העיר מוגדרות ירוקות.

היום התווספו 69 מאומתים חדשים. 38 תושבים החלימו או הוסרו, מאחר והם אינם תושבי העיר. בסה"כ בעיר 327 תושבים מאומתים לנגיף.

שימו לב להנחיות. כלל אירועי הקיץ בתו ירוק מגיל 12, בשטחים פתוחים וסגורים ללא קשר לכמות המשתתפים.

מתחם בדיקות מהירות של מד"א פועל במנחם בגין פינת שדרות החשמונאים, ליד מתחם האקסטרים - עלות: 52 שקלים. להגעה בוויז. להגעה בוויז מתחם האקסטרים
לתיאום תור ושעות פעילות יש להתעדכן באתר מד"א

"טרם" מודיעין ברחוב תלתן 8 מבצע גם הוא בדיקות קורונה מהירות, בין השעות 8 בבוקר עד 11 בלילה. אין צורך לקבוע תור מראש. עלות: 69 שקלים. להגעה בווייז. להגעה בווייז לטרם מודיעין
שימו לב, הבדיקות המהירות אינן תקפות לקיצור בידוד או לטיסה לחו"ל.
במקרה של תוצאה חיובית בבדיקה מהירה יש להיות בבידוד ולבצע בדיקה רגילה (PCR) בקופת חולים או מתחם פקע"ר.

איך מצמצמים את התפשטות הנגיף?
שומרים על הכללים למניעת קורונה: מתחסנים נגד הנגיף, עוטים מסכות במקומות סגורים או בהתקהלויות. שומרים על מרחק אחד מן השני, מבצעים בדיקת קורונה אם יש ספק. שמירה על בידוד ויציאה ממנו רק לאחר בדיקה שלילית בכניסה לבידוד ובדיקה שלילית נוספת ביום השביעי.

פיקוד העורף מפעיל מתחם בדיקות קורונה בחניון פאתי מודיעין, רחוב הסוחר 13 במרכז עינב, שעובד בימים ראשון עד חמישי מהשעה 14:00 עד 22:00. ביום שישי משעה 8:00 עד 16:00 ובשבת משעה 14:00 עד 22:00 הבדיקות מיועדות לכלל התושבים.

יש להגיע עם תעודת זהות וספח. להגעה בווייז כיתבו - חניון פאתי מודיעין דרומי.

קופות החולים מבצעות חיסונים לגילאי 15-12 וכן חיסונים לתושבים בגיל 60 ויותר וכן בדיקות קורונה. הכל בתיאום מראש מול מוקדי קופות החולים או באפליקציות של הקופות.

70,115 מתושבי העיר נתנו כתף והחלו את תהליך ההתחסנות נגד הנגיף. 66,916 מתושבי העיר קיבלו את החיסון השני נגד הנגיף והשלימו את תהליך החיסון. 9,011 מתושבי העיר בגיל 60 ויותר קיבלו את החיסון השלישי נגד הנגיף. השיטור העירוני עורך עשרות ביקורות פתע בבתי מבודדים, וכן מגביר את האכיפה על עטיית מסכות בחללים סגורים. פעילות זו תימשך ככל שיידרש למען בריאות התושבים.

חלה חובת עטיית מסכה בשטחים פתוחים בהם מעל 100 איש. על כן, הקפידו באירועי הקיץ להיות עם מסכות. בהתאם להנחיית משרד הבריאות, חלה חובת עטיית מסכה בחללים סגורים.

בהתאם לכך הונחו עובדי השיטור העירוני להגביר את האכיפה בנושא זה. במהלך השבוע האחרון ניתנו עשרות דו"חות לתושבים אשר הפרו הנחייה זו בקניון מודיעין, במרכזי המסחר ובסופרים. הקנס לעבירה זו הוא 500 שקלים.

חזרתם מחו"ל? היכנסו לבידוד כנדרש!

ניתן להתעדכן בכל עת בנתוני התחלואה בעיר באמצעות אתר העירייה

תמונת מצב 12.8.21תמונת מצב 12.8.21


פניה למוקד העירוני מוקד 106
פניה למוקד העירוני
חזור לראש העמוד