מצב קורונה 19.8.21

20/08/2021 י"ב אלול תשפ"א

עדכון בשעה 15:15

עליית התחלואה בעיר נמשכת ומודיעין מכבים רעות היא עיר אדומה! ציון הרמזור של העיר הוא 7.5. השכונות הנביאים, המגינים, אבני חן והכרמים הן שכונות אדומות, השכונות הנחלים, השבטים, נופים, הפרחים, רעות, הציפורים מוגדרות שכונות כתומות. השכונות מכבים, מוריה ומשואה מוגדרות שכונות צהובות. מרכז העיר מוגדר ירוק.

ביממה האחרונה נוספו 62 מאומתים חדשים. 46 תושבים החלימו או הוסרו, מאחר והם אינם תושבי העיר. בסה"כ יש בעיר 523 תושבים מאומתים לנגיף.

שימו לב להנחיות. כלל אירועי הקיץ בתו ירוק מגיל 3, בשטחים פתוחים וסגורים ללא קשר לכמות המשתתפים.

מתחם בדיקות מהירות המופעל ע"י איכילוב well - ללא עלות לגילי שלוש עד 12 ושלושה חודשים ולמנועי חיסון. במיקומים הבאים:
עמק דותן 48, ליד ההולמס פלייס.
מרכז עינב (ישפרו סנטר) ליד הסופרפארם.
יש להתעדכן בשעות הפעילות במתחם כאן בקישור

בנוסף, מתחם בדיקות מהירות של מד"א פועל בחניון מול פארק המים בעמק האלה 255 - הבדיקות לילדים בגיל שלוש עד 12 ושלושה חודשים ולמנועי חיסון יהיה ללא עלות. ליתר הגילים, עלות הבדיקה: 52 שקלים.
לתיאום תור ושעות פעילות יש להתעדכן באתר מד"א. לחצו כאן לאתר מד"א

"טרם" מודיעין ברחוב תלתן 8 מבצע גם הוא בדיקות קורונה מהירות, בין השעות 8 בבוקר עד 11 בלילה. אין צורך לקבוע תור מראש. עלות: 69 שקלים לכל הגילים.
שימו לב, הבדיקות המהירות אינן תקפות לקיצור בידוד או לטיסה לחו"ל. של תוצאה חיובית בבדיקה מהירה יש להיות בבידוד ולבצע בדיקה רגילה (PCR) בקופת חולים או מתחם פקע"ר.

איך מצמצמים את התפשטות הנגיף?
שומרים על הכללים למניעת קורונה: מתחסנים נגד הנגיף, עוטים מסכות במקומות סגורים או בהתקהלויות, שומרים על מרחק אחד מן השני, מבצעים בדיקת קורונה אם יש ספק. שמירה על בידוד ויציאה ממנו רק לאחר בדיקה שלילית בכניסה לבידוד ובדיקה שלילית נוספת ביום השביעי.

פיקוד העורף מפעיל מתחם בדיקות קורונה בחניון פאתי מודיעין, רחוב הסוחר 13 במרכז עינב, שעובד בימים ראשון עד חמישי מהשעה 14:00 עד 22:00. ביום שישי משעה 8:00 עד 16:00 ובשבת משעה 14:00 עד 22:00 הבדיקות מיועדות לכלל התושבים. יש להגיע עם תעודת זהות וספח. להגעה בווייז כיתבו - חניון פאתי מודיעין דרומי.

קופות החולים מבצעות חיסונים לגילאי 15-12 וכן חיסונים לתושבים בגיל 50 ויותר וכן בדיקות קורונה. הכל בתיאום מראש מול מוקדי קופות החולים או באפליקציות של הקופות.

70,404 מתושבי העיר נתנו כתף והחלו את תהליך ההתחסנות נגד הנגיף. 67,180 מתושבי העיר קיבלו את החיסון השני נגד הנגיף והשלימו את תהליך החיסון. 16,163 מתושבי העיר בגיל 50 ויותר קיבלו את החיסון השלישי נגד הנגיף. השיטור העירוני עורך עשרות ביקורות פתע בבתי מבודדים, וכן מגביר את האכיפה על עטיית מסכות בחללים סגורים. פעילות זו תימשך ככל שיידרש למען בריאות התושבים.

חלה חובת עטיית מסכה בשטחים פתוחים בהם מעל 100 איש. על כן, הקפידו באירועי הקיץ להיות עם מסכות. בהתאם להנחיית משרד הבריאות, חלה חובת עטיית מסכה בחללים סגורים. בהתאם לכך הונחו עובדי השיטור העירוני להגביר את האכיפה בנושא זה. במהלך השבוע האחרון ניתנו עשרות דו"חות לתושבים אשר הפרו הנחייה זו בקניון מודיעין, במרכזי המסחר ובסופרים. הקנס לעבירה זו הוא 500 שקלים.

חזרתם מחו"ל? היכנסו לבידוד כנדרש!

ניתן להתעדכן בכל עת בנתוני התחלואה בעיר באמצעות אתר העירייה.

תמונת מצב 19.8.21


פניה למוקד העירוני מוקד 106
פניה למוקד העירוני
חזור לראש העמוד