מצב קורונה 30.8.21

31/08/2021 כ"ג אלול תשפ"א

רמת התחלואה בעיר עדיין גבוהה ומודיעין מכבים רעות היא עיר כתומה! ציון הרמזור של העיר הוא 6.4. שכונת הציפורים מוגדרת שכונה אדומה. השכונות הפרחים, הנביאים, משואה, רעות, הכרמים, נופים, מוריה והנחלים מוגדרות שכונות כתומות. מכבים, אבני חן, המגינים והשבטים, מוגדרות שכונות צהובות. מרכז העיר מוגדר ירוק.

במהלך היממה האחרונה נמצאו 56 תושבים מאומתים. 91 תושבים החלימו או הוסרו, מאחר והם אינם תושבי העיר. בסה"כ יש בעיר 598 תושבים מאומתים לנגיף.

בימים אלה מחולקות ערכות בדיקה ביתיות, בגנים ובבתי הספר. אנא ערכו בדיקה לילדיכם עד 24 שעות לפני היום הראשון ללימודים, כדי שנוכל לצמצם את התחלואה ככל הניתן. רוצים לדעת איך עושים את הבדיקה? לחצו כאן

מתחמי בדיקות מהירות המופעלים בעיר:
איכילוב וול לגילי 12-3 ולמנועי חיסון ללא עלות. במיקומים הבאים:
עמק דותן 48, ליד ההולמס פלייס
מרכז עינב (ישפרו סנטר) ליד הוט סינמה יש שילוט.
יש להתעדכן בשעות הפעילות במתחמים כאן בקישור

מתחם בדיקות מהירות של מד"א פועל בחניון פארק הספורט והנופש בעמק האלה - הבדיקות לילדים בגיל 3 עד 12 ולמנועי חיסון ללא עלות. ליתר הגילים, עלות הבדיקה: 52 שקלים. לתיאום תור ושעות פעילות יש להתעדכן באתר מד"א

"טרם" מודיעין ברחוב תלתן 8 מבצע גם הוא בדיקות קורונה מהירות, בין השעות 8 בבוקר עד 11 בלילה. אין צורך לקבוע תור מראש. עלות: 69 שקלים לכל הגילים.
"אור ועזר" ליגד סנטר 2 המעיין 4 מבצע בדיקות קורונה מהירות בין השעות 7:30 עד 19:30 עלות: 60 שקלים לכל הגילים.

שימו לב, הבדיקות המהירות אינן תקפות לקיצור בידוד או לטיסה לחו"ל. במקרה של תוצאה חיובית בבדיקה מהירה יש להיות בבידוד ולבצע בדיקה רגילה (PCR) בקופת חולים או מתחם פקע"ר.

איך מצמצמים את התפשטות הנגיף?
שומרים על הכללים למניעת קורונה: מתחסנים נגד הנגיף, עוטים מסכות במקומות סגורים או בהתקהלויות, שומרים על מרחק אחד מן השני, מבצעים בדיקת קורונה אם יש ספק! שמירה על בידוד ויציאה ממנו רק לאחר בדיקה שלילית בכניסה לבידוד ובדיקה שלילית נוספת ביום השביעי.

פיקוד העורף מפעיל מתחם בדיקות קורונה בחניון פאתי מודיעין, רחוב הסוחר 13 במרכז עינב, שעובד בימים ראשון עד חמישי מהשעה 12:00 עד 20:00 ביום שישי משעה 8:00 עד 16:00 ובשבת משעה 14:00 עד 22:00 הבדיקות מיועדות לכלל התושבים. יש להגיע עם תעודת זהות וספח. להגעה בווייז כיתבו - חניון פאתי מודיעין דרומי.

קופות החולים מבצעות חיסונים לגילאי 15-12 וכן חיסונים לתושבים בגיל 30 ויותר וכן בדיקות קורונה. הכל בתיאום מראש מול מוקדי קופות החולים או באפליקציות של הקופות.

70,856 מתושבי העיר נתנו כתף והחלו את תהליך ההתחסנות נגד הנגיף. 67,689 מתושבי העיר קיבלו את החיסון השני נגד הנגיף והשלימו את תהליך החיסון. 30,374 מתושבי העיר בגיל 30 ויותר קיבלו את החיסון השלישי נגד הנגיף.

השיטור העירוני עורך עשרות ביקורות פתע בבתי מבודדים, וכן מגביר את האכיפה על עטיית מסכות באוטובוסים, קניון. מרכזים מסחריים ועוד. פעילות זו תימשך ככל שיידרש למען בריאות התושבים.

בהתאם להנחיית משרד הבריאות, חלה חובת עטיית מסכה בחללים סגורים וכן בחוץ בהתקהלות של 100 איש ויותר.

ניתן להתעדכן בכל עת בנתוני התחלואה בעיר באמצעות אתר העירייה

תמונת מצב 30.8.21תמונת מצב 30.8.21


פניה למוקד העירוני מוקד 106
פניה למוקד העירוני
חזור לראש העמוד