מצב קורונה 28.9.21

29/09/2021 כ"ג תשרי תשפ"ב

מודיעין מכבים רעות מוגדרת כעיר ירוקה. ציון הרמזור של העיר הוא 4.1. השכונות הצהובות: הכרמים, המגינים, נופים והציפורים. השכונות הירוקות: השבטים, רעות, הנחלים, הנביאים, הפרחים, מוריה, משואה, מכבים, מרכז העיר ואבני חן.

ביממה האחרונה נמצאו 23 תושבים מאומתים. 51 תושבים החלימו או הוסרו, מאחר והם אינם תושבי העיר. בסה"כ יש בעיר 206 תושבים מאומתים לנגיף.

הורים יקרים, בימים אלה מחולקות ערכות בדיקה ביתיות לזיהוי קורונה, אשר מיועדות לשימוש עד 24 שעות לפני החזרה ללימודים לאחר החגים. הערכות מיועדות לגילי 12-3. לפרטים על מיקומי החלוקה בעיר לחצו כאן

שימו לב, במידה ויש ילדים מאומתים במוסדות חינוך הודעה נשלחת לתלמידים באמצעות בית הספר או הגננות. למידע על מצב התחלואה במוסדות החינוך, ניתן לגלוש באתר העירייה - נתוני הקורונה

פיקוד העורף מפעיל מתחם בדיקות קורונה בחניון הרכבת החדש במרכז עינב. לפירוט מועדי הבדיקות
הבדיקות מיועדות לכלל התושבים ויש להגיע עם תעודת זהות וספח. להגעה בווייז . לבאים למתחם מומלץ למלא הטופס המקוון

לתיאום בדיקות קורונה בקופות החולים לחצו כאן על הקישור.
למידע על מתחמי בדיקות מהירות המופעלים בעיר – לחצו כאן על הקישור.
שימו לב, הבדיקות המהירות אינן תקפות לקיצור בידוד או לטיסה לחו"ל. במקרה של תוצאה חיובית בבדיקה מהירה יש להיות בבידוד ולבצע בדיקה רגילה (PCR) בקופת חולים או מתחם פקע"ר.

איך מצמצמים את התפשטות הנגיף?
שומרים על הכללים למניעת קורונה: מתחסנים נגד הנגיף, עוטים מסכות במקומות סגורים או בהתקהלויות, שומרים על מרחק אחד מן השני, מבצעים בדיקת קורונה אם יש ספק, שמירה על בידוד ויציאה ממנו רק לאחר בדיקה שלילית בכניסה לבידוד ובדיקה שלילית נוספת ביום השביעי.

קופות החולים מבצעות חיסונים מגיל 12, וכן מנה שלישית לתושבים שעשו את המנה השנייה חמישה חודשים לפני כן, וכן בדיקות קורונה. הכל בתיאום מראש מול מוקדי קופות החולים או באפליקציות של הקופות.


71,580 מתושבי העיר נתנו כתף והחלו את תהליך ההתחסנות נגד הנגיף. 68,978 מתושבי העיר קיבלו את החיסון השני נגד הנגיף והשלימו את תהליך החיסון. 49,435 מתושבי העיר קיבלו את החיסון השלישי נגד הנגיף.

השיטור העירוני עורך עשרות ביקורות פתע בבתי מבודדים, וכן מגביר את האכיפה על עטיית מסכות באוטובוסים, קניון, מרכזים מסחריים ועוד. פעילות זו תימשך ככל שיידרש למען בריאות התושבים. בהתאם להנחיית משרד הבריאות, חלה חובת עטיית מסכה בחללים סגורים וכן בחוץ בהתקהלות של 100 איש ויותר.

ניתן להתעדכן בכל עת בנתוני התחלואה בעיר באמצעות אתר העירייה

תמונת מצב 28.9.21


פניה למוקד העירוני מוקד 106
פניה למוקד העירוני
חזור לראש העמוד