הרשות העירונית לביטחון קהילתי

10/10/2019 י"א תשרי תש"פ
הרשות החדשה לביטחון קהילתי
הרשות למאבק באלימות סמים ואלכוהול היא מודל עבודה חדשני להתמודדות עם כלל סוגי האלימות בישוב ברמה עירונית-מערכתית. מדובר בתוכנית של המשרד לביטחון פנים – ביטחון קהילתי.

התוכנית נבחרה לשמש תוכנית הדגל של ממשלת ישראל להתמודדות עם התנהגות אנטי-חברתית, אלימות, עבריינות ופשיעה. התוכנית שואפת לצמצום הדרגתי ומשמעותי של תופעת האלימות בחברה.

זאת, תוך קידומה של מטרה חשובה לא פחות- ייסוד תשתית יישובית אפקטיבית להתמודדות עם תופעות האלימות וההתנהגות האנטי חברתית.

מהי הרשות למאבק באלימות סמים ואלכוהול


תוכנית מערכתית ורב-תחומית המכוונת לסייע במניעת כלל סוגי ומצבי האלימות, הפשיעה וההתנהגות האנטי-חברתית המתרחשים ביישוב, היא מתמקדת בכל ההיבטים והמשתנים העירוניים שהשפעה עליהם מייצרת הפחתה והתמודדות יעילה יותר עם האלימות ביישוב.

התוכנית עוסקת ב- 5 תחומים עיקריים על מנת להגביר את הביטחון האישי של התושב: ביטחון, רווחה, חינוך, פנאי וקהילה.

תחת הרשות לביטחון קהילתי במודיעין מכבים רעות פועלים:

סיירת הורים - הורים מתנדבים היוצאים לפארקים לפגוש את בני הנוער בגובה העיניים ולהוות עבורם מבוגר אחראי. ההורים מגיעים ממקום של הקשבה, הכלה ואהבה לבני הנוער.
להצטרפות לסיירת הורים שלחו אלינו מייל meital@modiin.muni.il

זולה - מתחם פנאי לבני הנוער הפועל בימי שישי משעה 22:00 עד 02:00 ברחבת קניון עזריאלי מודיעין, רח' לב העיר 2. הזולה פועלת בשיתוף פעולה עם ארגון ליונס.

מדריכי מוגנות - מדריך המוגנות משולב בבית הספר ומהווה חלק מהצוות. המדריך עוסק במניעת אלימות, איתור תלמידים בסיכון וליווי תהליכים בית ספריים.

סיירת הורים מודיעין מכבים רעות
סיירת הורים מודיעין מכבים רעות

צור קשר

שםתפקידטלפון עקריפניה
מיטל אשורמנהלת הרשות העירונית לביטחון קהילתי052-2879824טופס פניה למיטל אשור

חפש באתר

All Rights Reserved © - Municipality of Modiin   כל הזכויות שמורות © - עיריית מודיעין מכבים רעות, רחוב תלתן  1 טלפון: 08-9726000