החברה הכלכלית

06/08/2018 כ"ה אב תשע"ח
החברה הכלכלית


אתר האינטרנט של החברה הכלכלית

עדכון סטטוס התקדמות – שכונת נופים

עדכון סטטוס התקדמות – מרכז העיר

החברה הכלכלית לפיתוח מודיעין עיר העתיד בע"מ מהווה זרוע ביצועית של עיריית מודיעין מכבים רעות לקידום ופיתוח העיר, זאת באמצעות משאבים כלכליים מקומיים, ציבוריים ופרטיים, תוך הבטחת תשואה חיובית ולמען רווחת התושבים.

החברה הכלכלית מכוונת לקידום וביצוע פעילויות מתוך מגמה מתמדת לשיפור ברמת החיים ובאיכות חיי תושבי מודיעין מכבים רעות.

תנופת הפיתוח של החברה הכלכלית כללה בשנים האחרונות שורה ארוכה של פרויקטים ברחבי העיר ובהם השלמת העבודות ופתיחתו של פארק ענבה, הקמה ותפעול של הבריכה העירונית בעיר, הקמת בתי כנסת ומקוואות, גני ילדים ומועדוני נוער, פיתוח שטחים ציבוריים ופארקים, הקמת שבילי אופניים, בניית מבנה עמותת סחלבים, שיווק שטחים בפארק הטכנולוגי ושכונות העיר החדשות, הקמת פארק האקסטרים, הספורטק ופארק הבייקרים בשכונת מוריה, פיתוח והקמת רצועות ירוקות וטיילת לאורך שדרות החשמונאים, בניית מבנה עבור בית קפה ומסעדה בפארק ענבה ועוד פרויקטים רבים.

פארק ענבה
פארק ענבה

מאחר והחכ"ל היא חברה עירונית ריווחי החברה הוחזרו לקהילה לטובת הקמת מבני תנועות נוער וכדומה. כספי החברה הושקעו במיזמים לטובת הציבור כגון הקמת והפעלת חדר הכושר העירוני שבמתחם הבריכה העירונית, הפעלת חוגים, הקמת והפעלת מזנון, אטרקציית סירות ופעילות בפארק ענבה, בניית גני ילדים להשכרה ועוד.

הפרויקט הגדול ביותר העומד בפני החכ"ל הוא פיתוח מרכז העיר החדש ופיתוח שכונות המגורים במסגרת הסכמי הגג. במסגרת זאת צוות ההיגוי של העירייה והחכ"ל אמון על הקמתן של שלוש השכונות החדשות בעיר, נופים, מורשת וגבעת שר וכן על הקמתו של מרכז העסקים והמגורים של העיר.

פרויקט מרכז העיר החדש

אמצעי קשר וכתובות

שםכתובתטלפון עקרי
החברה הכלכליתהמעיין 4, בניין ליגד 2, הפארק הטכנולוגי08-9707515

חפש באתר

All Rights Reserved © - Municipality of Modiin   כל הזכויות שמורות © - עיריית מודיעין מכבים רעות, רחוב תלתן  1 טלפון: 08-9726000