תושבים חדשים

11/06/2017 י"ז סיון תשע"ז
ראש העיר חיים ביבס
ראש העיר חיים ביבס
תושבים יקרים,

ברוכים הבאים למודיעין מכבים רעות!

בימים אלה העיר מודיעין מכבים-רעות ממשיכה להתפתח בקצב מסחרר וכוללת בתוכה מוסדות חינוך רבים, פארקים ירוקים, מרכזי קניות ובילוי.

כל זאת במרכזה של מדינת ישראל, בין ירושלים ות"א, במיקום האסטרטגי הטוב ביותר, לצד עורקי תחבורה כמו כביש 1, כביש 6, קו הרכבת ירושלים-מודיעין-ת"א ונמל התעופה בן-גוריון.

בשנת 1993 הניח ראש הממשלה המנוח יצחק רבין את אבן הפינה להקמתה של עיר חדשה בישראל. אין ספק כי גם בחזונו האופטימי ביותר לא תיאר רבין כי תוך 15 שנה יהפוך הפרויקט המורכב הזה לאחת הערים המצליחות והמשגשגות במדינת ישראל.


מודיעין, שחוברה לה יחדיו עם היישובים הסמוכים מכבים ורעות מונה כיום כ-90 אלף תושבים, כמחציתם ילדים ונחשבת לאחד המיזמים השאפתניים והגדולים של ישראל בתחום המוניציפאלי.

תנופת הפיתוח מורגשת כיום בכל מקום בעיר: השלמת כיכר העיר ושיקוע שדרות החשמונאים, פיתוח שכונות חדשות והשלמת תשתיות בהן, טיפוח הכניסה לעיר, פתיחת פארק ענבה - הפארק המרכזי של העיר, קידום הפארק הטכנולוגי ומרכז עינב באופן אינטנסיבי, הקמת מרכז ספורט עירוני ועוד שורה של פרויקטים לטובת תושבי העיר.

בעיריית מודיעין מכבים רעות ניתן דגש מרכזי לקשר עם התושב ומתן שירות ע"י האגפים והמחלקות של העירייה לתושבים בנושאים שונים.

לשירותכם עומדים מרכז שירות לאזרח ואתר האינטרנט העירוני בהם ניתן לקבל מידע רב על העיר ותשובות לשאלות העולות כתוצאה מהמעבר.     

העיר ערוכה לקליטת תושבים חדשים ואנו נעשה הכל על מנת להקל עד כמה שניתן על תהליך המעבר והקליטה בעיר חדשה עבורכם ועבור בני משפחותיכם להתאקלמות מהירה ונעימה.

                                                                              שלכם,
                                                                              חיים ביבס
                                                                              ראש עיריית מודיעין מכבים-רעותהמוקד העירוני

המוקד פועל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע בטלפונים: 106 או 08-9726020

מרכז שירות לאזרח - משרד הפנים – רשות האוכלוסין, מוקד העירוני/בטחוני לתלונות הציבור – 106.

כאן נותנים שירות - לנוחותכם שעות קבלת קהל באגפי העירייה השונים, כמו גם בדלת פתוחה אצל ראש העיר, סגני ראש העיר ומנהלי האגפים בעירייה (בתיאום מראש).

חינוך - לקבלת מידע בנושאי רישום תלמידים למוסדות החינוך כגון: שעות פעילות, חייבים ברישום, זכאים לרישום, ימים פתוחים בגנים, הנחות, טפסים ועוד.

תוכנית פסיעות העירונית - רישום למסגרות לגילאי לידה עד שלוש.

צור קשר - עיריית מודיעין מכבים רעות ממשיכה בשיפור השירות לתושב ומזמינה אתכם תושבי העיר, לפנות ישירות למחלקות והאגפים השונים באמצעות הטלפון או באמצעות שליחת דואר אלקטרוני.

מפת העיר - לשימושכם המפה העירונית המאפשרת קבלת מידע חזותי על שכונות, מוסדות חינוך, ציבור, רחובות ואלמנטים גיאוגרפים אחרים וכן מפות נוספות.

איך מגיעים

עיריית מודיעין מכבים רעות, רחוב תלתן 1, מודיעין טלפון: 08-9726000


חפש באתר

All Rights Reserved © - Municipality of Modiin   כל הזכויות שמורות © - עיריית מודיעין מכבים רעות, רחוב תלתן  1 טלפון: 08-9726000