הצהרת נגישות

02/04/2024 כ"ג אדר ב תשפ"ד

הרשות פועלת ומקדמת את נושא הנגישות על-פי המוגדר בחקיקת הנגישות ורואה בלקוחות עם מוגבלות לקוחות שווי זכויות, הזכאים ליהנות מנגישות מלאה באתר הרשות.

מטרתו של חלק זה באתר הינו יידוע בדבר הסדרי הנגישות של הרשות

 • יידוע כלל עובדי החברה - כלל עובדי המשרד יודעו אודות חובות החוק תוך דגש על איסור אפליה, מתן שירות שוויוני בסביבה מכילה, ועל הסדרי הנגישות של הרשות ללקוחות עם מוגבלות.

 • הדרכות שירות לעובדים - עובדי השירות הוכשרו במתן שירות לאנשים עם מוגבלויות כמו גם מנהלי המוקדים.

 • מוקדי שירות טלפוני - מוקדי השירות שלנו זמינים ונגישים עבור כלל לקוחותינו, לרבות אנשים עם מוגבלות. המענה הקולי מותאם והינו ללא מוזיקת רקע, בקצב איטי ובשפה פשוטה.

 • מסירת מידע בפורמט נגיש - הרשות מעמידה עבור לקוחותיה אפשרות לקבלת מידע בפורמטים נגישים. מסירת המידע הינה ללא עלות ומיועדת עבור אנשים עם מוגבלות. לפניות ומידע בנושא נגישות ניתן ליצור קשר עם רכז הנגישות של החברה כפי שמופיע בהמשך.

 • נגישות מבנים- המבנים הציבוריים, שבבעלות עיריית מודיעין מכבים רעות, המצויים בשטחה המונציפלי מונגשים כנדרש.
  להלן קישור למבנים הנגישים ברשות

אמצעי הנגישות באתר

 • תקינה - האתר נתמך ע"י הדפדפנים הנפוצים, בגרסתם העדכנית ביותר.

 • הגדלת התצוגה באתר - גולשים המתקשים בראייה ומעוניינים להגדיל את התצוגה באתר יכולים לעשות זאת ע"י לחיצה בו זמנית על המקשים "Ctrl" ו "+" (קונטרול ופלוס). כל לחיצה על צמד המקשים האלו תגדיל את התצוגה ב-10%. כדי להקטין את התצוגה יש ללחוץ בו זמנית על המקשים "Ctrl" ו "-" (קונטרול ומינוס).

 • כיצד עובדת ההנגשה באתר? - באתר מוצב תפריט נגישות. לחיצה על התפריט באמצעות העכבר או ניווט בעזרת TAB, מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. בחירה מתוך התפריט על הכפתור של ההתאמה האישית. כדי לסגור את התפריט תוכלו ללחוץ על כפתור הסגירה או ללחוץ במקלדת על כפתור ה-'ESC' או באמצעות לחיצה עם העכבר.

 • תמיכה בטכנולוגיות מסייעות- אתר זה הינו אתר נגיש המותאם לצפייה גם לאנשים עם מוגבלות ומאפשר תמיכה בתוכנת קריאת מסך. כדי לוודא את נגישות תוכן האתר האתר נבדק בתוכנת קרא מסך NVDA.

  הודעה בדבר מקום ציבורי שחלה לגביו חובת ביצוע התאמות הנגישות

  אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש בו עבור כלל האוכלוסייה כולל אנשים עם מוגבלויות.

  האתר נבדק ואושר כנגיש לאנשים עם מוגבלות ע"י "נגישות לכל".

  אם נתקלת בקושי לגלוש באתר או יש לך הערה בנושא , צור קשר:

רכז נגישות

שםתפקידכתובתטלפון עקריפקספניה
שםדודי בן-דודתפקידסגן מנהל אגף שירות ומנהל מחלקת נגישותכתובתשד' דם המכבים 35-37טלפון עקרי08-9726106פקס08-9726271פניהפניה מקוונת ללחץ כאן לטופס פנייה מקוון

פרסום הצהרת הנגישות
הצהרת הנגישות עודכנה ביום: 17.12.2019פניה למוקד העירוני מוקד 106
פניה למוקד העירוני
חזור לראש העמוד