תכנון והנדסה

10/01/2024 כ"ט טבת תשפ"ד

אתר הנדסה

עיריית מודיעין מכבים רעות רואה חשיבות רבה בהנגשת מידע לתושבים ולציבור הרחב וכחלק מהמהלך העירוני הוקם ועודכן אתר הנדסה בשיתוף חברת "קומפלוט" מבית אוטומציה החדשה.

האתר מונגש ומספק גישה קלה ונוחה למידע מקצועי לתושבים ולכלל הגורמים העוסקים בתכנון ובנייה בתחום השיפוט של הוועדה המקומית לתכנון ובנייה מודיעין. האתר מתעדכן באופן מקוון, מונגש על פי חוקי הנגישות ומותאם לפלאפונים ומכשירי טאבלט.

השירותים שמספק אגף ההנדסה אוחדו באתר תחת קורת גג אחת, והמידע המקצועי הזמין באתר כולל מעקב אחר תכניות בניין עיר וצפייה בבקשות להיתריי בנייה, פרוטוקולים מישיבות הוועדה המקומית לתכנון ובנייה מודיעין, תיקי בניין, חדשות ועדכונים וכן פרסומים והודעות שונות בנושאי תכנון ובנייה.

באתר ניתן לבצע חיפושים אחר מסמכים ופרוטוקולים באופן נוח ויעיל יותר למשתמשים בו, וכן למלא טפסים מקוונים שונים כמו תשלומים. גם יכולת הניווט באתר שופרה וכעת התמצאות בו קלה ויעילה יותר.

אתם מוזמנים לגלוש באתר הנדסה– בקליק אחד על הקישור

אתר הנדסה

מערכת מידע גיאוגרפי

עם שיפור תהליך הנגשת מידע מעודכן לתושבים בצורה מתקדמת, יעילה וחכמה, הוכנסה מערכת מתקדמת של מידע גיאוגרפי בעיר (ייעודי קרקע GIS -). המערכת מאפשרת לתושבים ולציבור הרחב מספר פונקציות חכמות בתחום זה ומנגישה עבורם את המידע באופן יעיל וחכם.

בין היתר המערכת כוללת כלי חיפוש מתקדמים לגושים וחלקות, כולל עדכונים בזמן אמת לצד נתונים היסטוריים. זאת לצד יכולת איתור תכנית, מגרש, גוש וחלקה על פי צורות חיפוש שונות ובהן חיפושים על פי גושים, חלקות, כתובות ועוד. בנוסף, המערכת מאפשרת הפקת דף מידע הכולל את כלל הזכויות לבנייה במגרש וביצוע שאילתות חכמות במגוון חתכים ומפות עם שכבות נבחרות ותצלומי אוויר מעודכנים.

מערכת זו הוקמה על ידי אגף המחשוב בעירייה, בשיתוף עם בשיתוף עם חברת קומפלוט, ומהווה את הדור הבא של מערכות המידע הגיאוגרפיות העירוניות.

מערכת המידע הגיאוגרפי

כללים והנחיות תוספות בנייה - תושבי שכונת נופים

מערכת יעודיי קרקע

מפה עירוניתפניה למוקד העירוני מוקד 106
פניה למוקד העירוני
חזור לראש העמוד