תנועות וארגוני נוער

10/03/2021 כ"ו אדר תשפ"א

פעילות תנועות הנוער החל מתאריך 21.2.21

על פי הנחיות משרד הבריאות הפעילות תתקיים באוויר הפתוח בלבד.

בכיתות ג'-ו' - יתקיימו הפעולות על פי הקפסולות הקבועות שבבתי הספר בצירוף הצהרת בריאות חתומה ע"י ההורים

כיתות ז'-יב' - יפעלו בקפסולות קבועות של עד 20 חניכים, עם אפשרות לעירוב קבוצות מבתי ספר שונים בצירוף הצהרת בריאות חתומה ע"י ההורים

מדריכים בגילאי 16 ומעלה יידרשו להציג תעודת חיסון או אישור החלמה או תוצאת בדיקת קורונה שלילית עד 48 שעות לפני כניסתם למתחם.

במודיעין מכבים רעות פועלים 12 תנועות וארגוני נוער שונים תוך הדגשת הגוון האישי של כל תנועה וארגון ובשיתוף פעולה מלא באירועים וטקסים עירוניים. התנועות פרושות ב- 23 סניפים, שבטים וקנים ברחבי העיר בפעילויות חינוכיות וערכיות לילדים ונוער.

תנועת הצופים

תנועת הצופים

תנועת נוער חברתית עולמית הפועלת לעידוד ילדים ונוער לקחת חלק פעיל ומועיל בחברה תוך השתתפות בפעילות קבועה, טיולים, מחנה קיץ ופעילויות צופיות שונות.

בעיר פועלים שבעה שבטי צופים, בהם גם שני שבטי 'עדת הצופים' (מגזר הצופים הדתיים). בשנת תשפ"א עתיד להיפתח שבט נוסף בשכונת הציפורים.

המכבי הצעיר

המכבי הצעיר

תנועת נוער חינוכית, המושתתת על ערכי היהדות, הציונות והספורט. התנועה מהווה את הפלג החינוכי של תנועת "מכבי ישראל" ומשתייכת לתנועה העולמית "מכבי".

במהלך שנת הפעילות החניכים משתתפים בנוסף לפעילות הקבועה גם בפעילויות שיא כגון טקסי אש, טיולים, מחנה קיץ ואירוח משלחות.

נוער תלם

נוער תלם

תנועת הנוער של התנועה ליהדות מתקדמת .התנועה מאמינה בערכי היהדות הרפורמית, שואפת לקרב את בני הנוער לעולם התרבותי והרוחני שלה ולעודד את בני הנוער להביע את עצמם באופן יצירתי.

הנוער העובד והלומד

הנוער העובד והלומד

תנועת נוער שיסודותיה בבני נוער עובדים שהתאגדו על מנת להגן על עבודתם וזכויותיהם.

התנועה מחנכת לערכים של ציונות, דמוקרטיה, אהבת הארץ, שוויון ערך האדם ואחריות.

השומר הצעיר

השומר הצעיר

תנועת השומר הצעיר חרטה על דגלה את שלושת הערכים – ציונות, סוציאליזם ואחוות עמים.

התנועה הובילה את תנועת המרד בשואה, העלייה לארץ והייתה שותפה עיקרית בהקמת ההתיישבות בארץ.

בני עקיבא

בני עקיבא

תנועת נוער דתית בינלאומית שערכיה הם תורה ועבודה ופונה לציבור הדתי-לאומי.

לצד הפעולות הערכיות, מתקיימת גם פעילות פנאי - טיולים, הופעות, ימי כיף ושלל פעילויות מיוחדות. אירוע השיא השנתי בתנועה הינו חודש ארגון המתקיים בחודש חשוון.

הנוער הלאומי

הנוער הלאומי

מחנכת את חבריה על פי משנתו החברתית של זאב ז'בוטינסקי שערכיה המרכזיים הם: תרומה לקהילה, אהבת הארץ, פיתוח מנהיגות צעירה, שירות משמעותי בצה"ל וקיום חמשת המ"מים (מזון, מעון, מלבוש, מורה ומרפא).

עזרא

עזרא

תנועת הנוער התורני לאומי בארץ ישראל. מטרתה של התנועה, היא חינוך דור נאמן בעל בסיס תורני איתן והשתלבותו בכל תחומי החיים תוך שאיפה למצוינות.

תנועת תרבות

תנועת תרבות – בית היוצרים

מטרת התנועה היא ליצור בית לנוער יוצר, להוות מרחב חברתי לתרבות חלופית פרי יצירתם של בני הנוער עצמם.

נוע''ם

תנועת נועם

נוע"ם

ארגון הנוער של התנועה המסורתית. הארגון מטפח מעורבות ומנהיגות נוער בתנועה המסורתית ובחברה הישראלית, במטרה לתקן עולם ולקדם צדק חברתי במדינת ישראל.

כנפיים של קרמבו

כנפיים של קרמבו

תנועת הנוער לילדים עם ובלי צרכים מיוחדים. התנועה מקיימת פעילות חברתית חינוכית במודל של חונכות אישית במסגרת קבוצתית. מטרת הפעילות היא הגברת המודעות לאוכלוסיות מיוחדות ולנגישות חברתית, תוך מתן מענה לצרכיהם הרגשיים והחברתיים והשתלבותם בחברה הישראלית של אנשים עם צרכים מיוחדים.

חוגי סיירות

חוגי הסיירות

בחוגי הסיירות של החברה להגנת הטבע נפגשים אחת לשבוע בקבוצות גילאיות, ופעם בחודש מטיילים. בטיולים ובמחנות מועברים תכנים שמטרתם הכרות עם אזור הטיול על המיוחד בו, וכמו כן לומדים החניכים תכנים הקשורים בעיקר למיומנויות סיירות וערכי אהבת הארץ.

איגי

איגי

ארגון הנוער הגאה הפועל להעצמה של בני נוער וצעירים להט"בים במטרה לייצר עבורם מקום חברתי משמעותי ולעודד אותם לקחת חלק בעיצוב הקהילה בפרט והחברה הישראלית בכלל.

הארגון פועל למען חינוך ושינוי חברתי עבור נוער להט"בי והטרו-סקסואלי כאחד ופועל למיגור תופעות אלימות, גזענות וגילויי הומופוביה לשם יצירת חברה צודקת, שוויונית ודמוקרטית.

  • כיתות ז'-י': עילאי- 054-9445811, שני- 054-2780011

  • כיתות יא'-יב: שחר- 054-2199109, יעל- 054-9550480

צור קשר

שםתפקידטלפוןפניה
שםאיילת בועזסוןתפקידרכזת תחום התנדבות רשותיתטלפון08-9751182פניהפניה מקוונת לאיילת בועזסון


פניה למוקד העירוני מוקד 106
פניה למוקד העירוני
חזור לראש העמוד