עיריית מודיעין מכבים רעות הצטרפה למיזם Office 365. מטרת מיזם זה היא להעניק לתלמידים בתי הספר בעיר ולסגלי ההוראה בבתי הספר את היכולת לרכוש מיומנויות למידה והוראה בעידן החדשני של סביבה דיגיטלית, וכן לאפשר לרשות המקומית להעצים את התלמידים, את מנהלי בתי הספר ואת הגורמים הפדגוגיים השונים.

מדובר במיזם של משרד החינוך ומרכז השלטון המקומי בשיתוף עם חברת מיקרוסופט המעניקה לכלל התלמידים הטבת Office 365 להתקנה בבית. כעת התלמידים יכולים ליהנות מיישומי אופיס מלאים ובהם: Word, Excel, PowerPoint ועוד, לצרכי לימוד ולצרכים אישיים. במסגרת המיזם יוכלו התלמידים ליהנות מפלטפורמה מתקדמת, העוטפת את טכנולוגיות Office 365 של Microsoft ומנגישה אותן למשתמשים באופן שמעצים את חוויית הלמידה וההוראה.

הפלטפורמה, המבוססת על תשתית ושירותי Office 365 ניתנת חינם לכל מורה ותלמיד בעיר. חבילה זו ניתנת להתקנה על 5 מכשירים ביתיים (מחשבים, טבלטים ומכשירים סלולריים).

מערכת ידידותית, נוחה ומתקדמת ליצירה כוללת אינטגרציה עם מערכות משרד החינוך ומערכת 'סיסמה אחודה' על מנת לספק שירות הזדהות אחיד למערכות של משרד החינוך.

על מנת ליהנות מההטבה על התלמידים להיכנס לקישור הבא: https://eduil.org/login ולבצע כניסה למערכת באמצעות הזדהות אחידה של משרד החינוך.

יש להקליד את שם המשתמש והסיסמא אשר סופקו ע"י בית הספר. וללחוץ על הכפתור "לחץ כאן לקבלת הטבת מיקרוסופט אופיס" (כפתור כחול), לאחר מכן יופיע דף הורדה עם הנחיות.

לשאלות ולפרטים נוספים יש לפנות לרכזות המחשבים בבתי הספר.

תמונת המחשהתמונת המחשה


פניה למוקד העירוני מוקד 106
פניה למוקד העירוני
חזור לראש העמוד