שותפות מודיעין רוצ'סטר

06/12/2023 כ"ג כסלו תשפ"ד

שותפות ביחד Partnership2Gether הנה פלטפורמה מרכזית, כלל ארצית של הסוכנות היהודית שמחברת בין 400 קהילות יהודיות ברחבי העולם לבין 46 ערים וקהילות שותפות בישראל. הקהילות משני עברי הים, מקדמות ביחד פרויקטים חינוכיים וחברתיים ומעמיקות את הקשרים בין יהודי התפוצות לבין ישראל.

שותפות מודיעין רוצ'סטר קיימת משנת 2003 ומתנהלת בעיקר ע"י מתנדבים מקרב תושבי מודיעין מכבים רעות.

השותפות שמה לה למטרה להוביל פעילויות שיעמיקו את תחושת השייכות של כל העוסקים בה לעם היהודי ולמדינת ישראל, לחזק ולפתח קהילות יהודיות במודיעין וברוצ'סטר ע"י יצירת מחויבות וקשרים משמעותיים בין חברי הקהילות, שמבוססים על עשיה הדדית וחיבור לזהות יהודית משותפת.

הקשרים בין שתי הקהילות חמים וחזקים ומבוססים על קשרים בין אנשים - People to People - על כבוד אמון והדדיות תוך כיבוד כל הזרמים והגוונים של היהדות.

התוכניות שלנו מכוונות לקהלים שונים כולל, בני נוער, תלמידים, מחנכים, בוגרים ויצרו קשרים אישיים רבים הממשיכים להתקיים לאורך השנים ובכל שנה נוצרים קשרים חדשים. התוכניות ש פתוחות להשתתפותם של כלל תושבי העיר.

ועדת ההיגוי של השותפות נפגשת אחת לחודש לצורך הגדרה, ניהול וקידום פרויקטים שונים ומקיימת קשרים הדוקים לאורך השנה עם הועדה המקבילה ברוצ'סטר.

אחת לשנה מתקיימות פגישות פרונטאליות לצורך דיונים משותפים על תכניות העבודה והתקציביים המשותפים. הפגישות מתקיימות ברוצ'סטר, ניו יורק, ובמודיעין מכבים רעות לחילופין. הוועדה בוחנת את הפרויקטים הקיימים ומחליטה על פרויקטים חדשים לאור מטרות השותפות

התוכניות שמופעלות על ידי השותפות הן: גשר חינוכי, חילופי תלמידים, מסע זהות, רמי"ם, שינשינים הרצאות העשרה ועוד.

קולאז תמונות

צור קשר

משרדי שותפות מודיעין רוצ'סטר מבנה יד לבנים, קומה 2, עמק האלה מול מספר 26

שםתפקידטלפון עקרי
שםאביבה דבירתפקידמנהלת השותפותטלפון עקרי052-5287673
שםיונת סתיותפקידרכזת קשרי גומליןטלפון עקרי054-8135281


פניה למוקד העירוני מוקד 106
פניה למוקד העירוני
חזור לראש העמוד