חלל תצוגה המארח תערוכות מתחלפות של אמנות עכשווית, של אמנים ותיקים ויוצרים צעירים בישראל. הגלריה העירונית מתקיימת ב"רב תחומיקס" – מרחב לאמנות וסדנאות מבית הרב תחומי, המציע חוגים והרצאות לקהל שוחר אמנות והזדמנות לרכוש כלים ולהתבטא בשפת האמנות.
הגלריה מארחת תערוכות יחיד, תערוכות קבוצתיות בנושאים שונים, שיחי גלריה, הרצאות, סדנאות, מפגשי אמן, סרטי איכות והדרכות לבתי ספר, לצד פעילויות אמנותיות שונות לקהילה ולציבור הרחב. הגלריה מציגה ארבע תערוכות מושקעות, מבוססות מחקר ומלוות בקטלוג בשנה.
לגלריה הכרה של משרד התרבות והספורט. התערוכות פתוחות לקהל הרחב ללא תשלום.
כתובת הגלריה: רחוב בנימין 51
למידע נוסף: ניצה פרי 073-2326462 או במייל nitza_p@modiin.muni.il