מדובר בפארק ותיק עם מתקני משחק מעץ אשר הוחלפו במתקן משחק מודרני עם אלמנטים של אונייה ומגלשות. בנוסף, הותקנו נדנדות חדשות וכן דשא סינטטי. בהמשך, תותקן גם הצללה באיזור הנדנדות.
עד כה שדרגה העירייה עשרות פארקים בדגש על השכונות הוותיקות בעיר ובהתאם לסיורים שטח שנערכים על ידי גורמי המקצוע בעירייה. תכנית זו הינה תכנית רב שנתית רחבת היקף, בה מושקעים תקציבים רבים לשיפור הפארקים האהובים לרווחת התושבים.
עוד שבוע של קיץ מודיעיני הגיע לסיומו, עם שלל אירועים מהנים מדי יום, קרוב לבית. ואנחנו מתחילים את השבוע ה-5 בסופ"ש עם שבת בעיר ורוקדים במוצ"ש