בימים אלה החלה מחלקת החשמל באגף תשתיות בעירייה, בשדרוג התאורה ברחוב עמק איילון. השדרוג כולל החלפת 177 עמודי תאורה וכן, החלפת גופי התאורה לתאורת לדים חסכונית, סביבתית וחזקה יותר.
העבודות ייערכו כשלושה חודשים. עבודות אלה מצטרפות לתכנית העבודה הנרחבת של שדרוג התאורה ברחבי העיר כחלק ממודל "עיר חכמה" שמטרתו ייעול משאבים וחיסכון כלכלי וכמובן, שמירה על הסביבה.
עוד שבוע של קיץ מודיעיני הגיע לסיומו, עם שלל אירועים מהנים מדי יום, קרוב לבית. ואנחנו מתחילים את השבוע ה-5 בסופ"ש עם שבת בעיר ורוקדים במוצ"ש