אירוע פתיחת הקיץ של מודיעין מכבים רעות מתקיים השנה בסימן עשור למתנ"ס. הפנינג חגיגה בכובע - תיאטרון רחוב, קרקס ומגוון פעילויות והפעלות מהנות לכל המשפחה.
התושבים מוזמנים ליהנות ממתחמי מופעים ופעילויות מגוונים לכל המשפחה וביניהם "עופר SHOW" מופע פנטומימה הומוריסטי. "הקרקס של אבנר" מופע של צחוקים ללא הפסקה המשלב בתוכו להטוטי אש, תרגילי אקרובאטיקה ועוד.
עוד שבוע של קיץ מודיעיני הגיע לסיומו, עם שלל אירועים מהנים מדי יום, קרוב לבית. ואנחנו מתחילים את השבוע ה-5 בסופ"ש עם שבת בעיר ורוקדים במוצ"ש