מודיעין מכבים רעות ממשיכה לככב בנתוני המחזור, ומחלקת איכות ותכנון סביבה באגף שפ"ע בעירייה מציגה נתון מרשים לפיו בשנת 2022 מוחזרו 96 טון זכוכית ברחבי העיר. נתון חשוב, היות ומדובר על חומר שזמן התכלותו עומד על מיליון שנים.
השבוע גם חודשו ורועננו בצבע סגול כ-35 פחי מחזור לזכוכית במקומות בהם נדרש בהתאם לסיורים שביצעה המחלקה. בפחי המחזור הסגולים ניתן למחזר למשל, בקבוקי שמן זית, בקבוקי בושם, צנצנות לממרחים, קערות ועוד.
בעירייה מזכירים כי יש לזרוק לפחים אלו רק זכוכיות ריקות מתכולה וללא מכסים.
היכנסו למפה אינטראקטיבית לשירות התושבים ובה מיקומים של עמדות המחזור בעיר.
עוד שבוע של קיץ מודיעיני הגיע לסיומו, עם שלל אירועים מהנים מדי יום, קרוב לבית. ואנחנו מתחילים את השבוע ה-5 בסופ"ש עם שבת בעיר ורוקדים במוצ"ש