סיירת ההורים במודיעין מכבים רעות הוקמה בשנת 2008 כגוף התנדבותי הפועל למען הילדים ובני הנוער. כיום פעילים בסיירת כ-70 הורים מתנדבים אשר מסיירים בלילות בפארקים ובמקומות בילוי נוספים של הנוער.
הסיירת פועלת בתמיכת העירייה והרשות הלאומית למלחמה בסמים ואלכוהול במטרה לצמצם התנהגויות סיכון בקרב בני הנוער, ובין היתר: שתיית אלכוהול, שימוש בסמים, ונדליזם וקטטות.
עוד שבוע של קיץ מודיעיני הגיע לסיומו, עם שלל אירועים מהנים מדי יום, קרוב לבית. ואנחנו מתחילים את השבוע ה-5 בסופ"ש עם שבת בעיר ורוקדים במוצ"ש