בימים רביעי עד שבת 22.3.23 – 25.3.23 נהנו התושבים והתושבות מחגיגה קהילתית של שני אירועים מיוחדים בהובלת המרכז הרב תחומי, המשלבים את מודל "עיר לומדת" לטיפוח ידע, השראה וחוויה לימודית באמצעות סדנאות והרצאות המועברות מתושבים אל הקהל הרחב, ללא תשלום.
ביום רביעי 22.3.23 הושק, זו השנה השנייה, אירוע פופ אפ קאסט עם עשרות הרצאות וסיפורים אישיים מעניינים במרכז הרב תחומי אשר כיתותיו היו מלאות בתושבים מסוקרנים שהגיעו לאורך היום.
לאחר מכן לאורך סוף השבוע, מיום חמישי ועד לשבת, נערך ברחבי העיר הפרויקט האהוב "נעים להכיר" בו השתתפו יותר מארבעים תושבות יזמיות אשר פתחו את דלתות בתיהן ואירחו מכל הלב את התושבים לסדנאות והרצאות מעשירות מתחומי עיסוקן.
עוד שבוע של קיץ מודיעיני הגיע לסיומו, עם שלל אירועים מהנים מדי יום, קרוב לבית. ואנחנו מתחילים את השבוע ה-5 בסופ"ש עם שבת בעיר ורוקדים במוצ"ש