בימים אלה סיים אגף מבני ציבור בעירייה את העבודות לשדרוגו של הפארק הוותיק ברחוב עמק החולה, ליד בית הספר "דורות". במסגרת העבודות, הוחלפו מתקני המשחק הישנים במתקנים מעוצבים מודרניים הכוללים מתקני משחק מונגשים לפעוטות וסוגי נדנדות. בנוסף, הותקן דשא סינטטי חדש.
העבודות מתבצעות בהתאם לתוכנית עבודה רב שנתית המלווה בסיורים מקצועיים בפארקים ברחבי העיר, בדגש על השכונות הוותיקות. עד כה שודרגו עשרות פארקים עם מתקני משחק בעיר וכן, מתחמי כושר בטבע רבים.
עוד שבוע של קיץ מודיעיני הגיע לסיומו, עם שלל אירועים מהנים מדי יום, קרוב לבית. ואנחנו מתחילים את השבוע ה-5 בסופ"ש עם שבת בעיר ורוקדים במוצ"ש