כיתת הכוננות העירונית החלה הבוקר, 16.10.23, לפעול אצלנו בעיר. את הכיתה מאיישים תושבים, יוצאי יחידות קרביות, אשר עברו הכשרה וקיבלו את הנשקים שקיבלה העירייה.
המשימה העיקרית של כיתת הכוננות היא עיבוי האבטחה סמוך לגדר במכבים, תגבור המחסומים וסיוע בפעילות הביטחון השוטף בעיר.
כיתת הכוננות תפעל ככח מסייע לכוחות הביטחון הכוללים את משטרת מודיעין, כוח צה"ל הפועל בעיר, סיירי הביטחון והשיטור העירוני ומתנדבי המשמר העירוני, אשר שומרים עלינו כל הזמן.
שיהיה לנו יום שקט.
עוד שבוע של קיץ מודיעיני הגיע לסיומו, עם שלל אירועים מהנים מדי יום, קרוב לבית. ואנחנו מתחילים את השבוע ה-5 בסופ"ש עם שבת בעיר ורוקדים במוצ"ש