בתאריך 21.11.23 החלה העירייה בהתקנת תחנות אוטובוסים מקורות, ברחובות עמק חפר וגולדה מאיר בשכונת מורשת החדשה.
מדובר על ארבע תחנות מקורות שיותקנו היום, ובימים הקרובים יותקנו ארבע תחנות מקורות נוספות בשכונה. סה"כ שמונה תחנות - שתיים ברחוב עמק חפר ושש ברחוב גולדה מאיר.
תחנות אלה משרתות את קווי האוטובוסים העירוניים 52 ו-90. כאשר קו 52, אשר נחנך לפני מספר חודשים, הינו קו עירוני משכונת מורשת לכיוון עמק זבולון, כיכר התחבורה והעירייה. קו 90 משמש, בין היתר, את התלמידים הגרים בשכונה ועובר משכונת מורשת למוסדות החינוך – אבני החושן, עירוני ה' ואורט עירוני ד'.
בנוסף, יותקנו בימים אלה שתי תחנות מקורות חדשות בשדרות הרכס, בפארק הטכנולוגי.
התחנות המקורות מותקנות כעת על מנת לאפשר שהייה נעימה בתחנות לתלמידים ולתושבים, בימי הגשם בעונת החורף.
עוד שבוע של קיץ מודיעיני הגיע לסיומו, עם שלל אירועים מהנים מדי יום, קרוב לבית. ואנחנו מתחילים את השבוע ה-5 בסופ"ש עם שבת בעיר ורוקדים במוצ"ש