הסתיימו עבודות השדרוג של פארק החבלים ברחוב אלי כהן. מעתה ניתן ליהנות בפארק ממתקני משחק מודרניים ומעוצבים הכוללים קרוסלה מותאמת לילדים עם מוגבלויות פיזיות, נדנדת ערסל, מתקן טיפוס וחיזוק ידיים וכן מתקן אתגרי משולב גדול לטיפוס והנאה. בנוסף, הותקן בפארק דשא סינטטי חדש וכן הצללה.
העבודות מבוצעות על ידי אגף מבני ציבור בעירייה, כחלק מתכנית רב שנתית לשדרוגם של פארקים ברחבי העיר, בדגש על השכונות הוותיקות. עד כה שודרגו עשרות פארקים ברחבי העיר, החל מהחלפת מתקני משחק ישנים, התקנת דשא סינטטי ועד להנגשת הפארקים, ריהוט רחוב ועוד, בהתאם לסיורי גורמי המקצוע בעירייה, תנאי השטח בפארק, אופי השכונה ועוד.
עוד שבוע של קיץ מודיעיני הגיע לסיומו, עם שלל אירועים מהנים מדי יום, קרוב לבית. ואנחנו מתחילים את השבוע ה-5 בסופ"ש עם שבת בעיר ורוקדים במוצ"ש