ספרים רבים החליפו ידיים ביריד קח-תן לספרים משומשים שהתקיים ביום חמישי האחרון ברחבת הספרייה המרכזית. "יריד זה, שהיה הראשון מסוגו בעיר זכה להצלחה רבה ובעקבות ההצלחה ביקשו תושבים רבים לחזור על היריד לעיתים קרובות יותר", כך מסרה חברת המועצה ומחזיקת תיק איכות הסביבה, לבנה שיפמן, שיזמה את היריד בשיתוף עמותת סיפור חוזר.
עוד שבוע של קיץ מודיעיני הגיע לסיומו, עם שלל אירועים מהנים מדי יום, קרוב לבית. ואנחנו מתחילים את השבוע ה-5 בסופ"ש עם שבת בעיר ורוקדים במוצ"ש