"משרד האוצר יעביר לעיריית מודיעין, מכבים-רעות בזמן הקרוב תקציב של 20 מיליון שקלים לטובת פיתוח התשתיות בעיר", כך בישר שר האוצר ד"ר יובל שטייניץ בביקור שערך בעיר ביום חמישי האחרון.
בישיבה שהתקיימה בחדר הישיבות בעירייה בהשתתפות ראש העיר חיים ביבס, סגניו, חברי מועצה ומנהלי האגפים הציג ראש העיר ביבס לשר את העיר, והסביר כי מודיעין, מכבים-רעות, בשל אופייה המיוחד וגידולה המהיר זקוקה לעזרה בקבלת תקציבים.
עוד שבוע של קיץ מודיעיני הגיע לסיומו, עם שלל אירועים מהנים מדי יום, קרוב לבית. ואנחנו מתחילים את השבוע ה-5 בסופ"ש עם שבת בעיר ורוקדים במוצ"ש