עיריית מודיעין, מכבים-רעות החלה השבוע לראשונה מאז הקמת העיר בחלוקת קנסות חנייה לרכבים העומדים שלא כחוק במרכז העיר.
המדיניות החדשה נכנס לתוקף ב-1 לספטמבר 2011 על פיה חל איסור חנייה באזור מרכז העיר ולאורך שדרות החשמונאים. עם כניסתה של מדיניות האכיפה החדשה החלה העירייה בקמפיין הסברתי נרחב ובחלוקת התראות לפני מתן דו"חות חנייה, לצד חסימת חלק מהכניסות לשטחים בהם הייתה חנייה לא חוקית. צעדים אלו עשו את שלהם: רובם המוחלט של הרכבים החלו להחנות בשלושת החניונים שהכשירה העירייה והעומדים לרשות התושבים ללא תשלום.
עוד שבוע של קיץ מודיעיני הגיע לסיומו, עם שלל אירועים מהנים מדי יום, קרוב לבית. ואנחנו מתחילים את השבוע ה-5 בסופ"ש עם שבת בעיר ורוקדים במוצ"ש