לאור ההצלחה חוזר יריד קח-תן לספרים משומשים והוא יתקיים ביום חמישי 24/11 ברחבת הספרייה המרכזית, רח' עמק דותן 49, בין השעות 16:00 – 19:00. השנה מוזמנים באי היריד להביא גם תקליטורים משומשים.
במהלך היריד תתקיים בשעה 17:00 שעת סיפור "שמוליקיפוד" עם המספרת יפעת תקוע. ומדריכי החווה האקולוגית יפעילו סדנת יצירה להכנת קיפודים מאצטרובלים וחימר. השתתפות ללא תשלום.
עוד שבוע של קיץ מודיעיני הגיע לסיומו, עם שלל אירועים מהנים מדי יום, קרוב לבית. ואנחנו מתחילים את השבוע ה-5 בסופ"ש עם שבת בעיר ורוקדים במוצ"ש