26/07/2012 14:15
פיצוץ מים התרחש בקו מים ראשי בעיר ברחוב עמק דותן. כתוצאה מכך אין מים בשכונות הפרחים, נחלים, כרמים ונביאים. בשכונת מוריה (בוכמן) אין מים ברחובות אסתר המלכה, יעל הגיבורה ומרים החשמונאית. העבודות לתיקון מתבצעות בשטח ואנו מקווים כי יסתיימו בתוך מספר שעות. עידכונים ניתן לקבל דרך אתר העירייה, אתר תאגיד מי מודיעין ובדף הפייסבוק
26/07/2012 17:00
פיצוץ המים תוקן
עוד שבוע של קיץ מודיעיני הגיע לסיומו, עם שלל אירועים מהנים מדי יום, קרוב לבית. ואנחנו מתחילים את השבוע ה-5 בסופ"ש עם שבת בעיר ורוקדים במוצ"ש