עוד שבוע של קיץ מודיעיני הגיע לסיומו, עם שלל אירועים מהנים מדי יום, קרוב לבית. ואנחנו מתחילים את השבוע ה-5 בסופ"ש עם שבת בעיר ורוקדים במוצ"ש
הקיץ הגיע, עבודות הקירוי של הבריכה העירונית הסתיימו וכעת, כל שנותר הוא לקפוץ ביום ראשון הקרוב, 28.5.17 לבריכה ולהתחיל ליהנות מקיץ צונן ומרענן.
כזכור, לפני מספר חודשים החליט ראש העיר, חיים ביבס, על התאמת הבריכה לשימוש לאורך כל ימות השנה. מיד עם קביעת הפרויקט והתכנית העסקית החלה מינהלת אופק, האמונה על פעילות השוטפת של הבריכה במימוש הפרויקט שעלותו נאמדת בכ-4.5 מיליון שקלים.
ראש העיר, חיים ביבס, אמר השבוע "זהו, סיימנו השבוע את העבודות להנגשת הבריכה העירונית לכל העיר לכל השנה. בנינו בריכה ברמה גבוהה שתושבים רבים יכולים ליהנות ממנה ובעיקר תלמידי בתי הספר שלנו שייהנו משיעורי שחייה מטעם בית הספר בבריכה המקורה בבקרים, כאשר במשך שעות היום יוכלו כל תושבי העיר לשחות בה.
"מחירי הכניסה שנקבעו הם מחירים זולים ועממיים ביחס לבריכות האחרות בעיר ומחוץ לה על מנת שכל ציבור התושבים יוכל ליהנות ממנה. לצד המחירים הנוחים, אנחנו לא מתפשרים על רמת מתקנים ושירותים גבוהה המתאימה לבריכות מובילות ומצליחות בישראל. עונות הרחצה של הבריכה העירונית היו מוצלחות מאוד ואני בטוח שגם כעת ייהנו מבקרי הבריכה משירותיה. אני שמח להזמין את כל תושבי העיר לבוא ולבקר בבריכה ולהשתמש במתקנים השונים שהוקמו עבורם ולמענם."
הקירוי הותקן על כל שטח הבריכה, כאשר מעל הבריכה הלימודית יש קירוי קבוע, המאפשר לרוחצים לצאת מהמלתחות אל שטח מקורה ומחומם, ומעל שטח הבריכה הראשית ישנו קירוי קמור המחולק לארבע חלקים, שני חלקים קבועים ושני חלקים ניידים הנשלטים על ידי מערכות חשמליות ומנועים, שיאפשרו את פתיחת הגג בקיץ וסגירתו בחורף.
הקירוי עשוי מחומר פלסטי עמיד המאפשר כניסת אור שמש מחד, ומונע חימום יתר וייצור הצללה על שטח הבריכה מאידך. נוסף על מערכות חימום המים, במבנה הקירוי הותקנו מערכות תאורה, חימום ואוורור על מנת לאפשר את השימוש בבריכה גם בימי החורף. כמו כן קירוי הבריכה יאפשר לעירייה בשיתוף עם משרד החינוך ומנהלת אופק להוציא לפועל את פרויקט לימודי השחייה של כיתות ה' בבקרים ובמשך שעות היום יוכלו תושבי העיר לשחות בבריכה המקורה לאורך כל ימות השנה. במקביל יפעל במקום בית ספר לשחייה ע"י זכיין של החברה.
כידוע, מזה 7 שנים משמשת הבריכה העירונית מוקד לפנאי, נופש וספורט עבור תושבי העיר. מינהלת אופק, האחראית על המתחם, מפעילה את מרכז הספורט הכולל את חדר הכושר ואת חדרי החוגים, הפעילים כל ימות השנה ומספקים שירותים לכל שכבות הגיל. המקום מספק כניסות חד פעמיות לחדר הכושר, חוגי ספורט והתעמלות מגוונים, אירועים עירוניים, הפעלות לילדים ולנוער וחוגי שחייה, בהם שיעורי השחייה כאמור לתלמידי בתי הספר היסודיים. במתחם הבריכה פועלת בריכת שחייה חצי אולימפית ובריכת ילדים רדודה, וכן ישנם שטחי דשא וגינון מוצללים.
יום א' בין השעות 13:00 – 22:00
ימים ב-ה בין השעות 06:00 – 22:00
יום ו' בין השעות 08:00 – 17:00 (בקיץ 18:00)
יום שבת בין השעות 08:00 – 17:00 (בקיץ 18:00)
עם פתיחת הבריכה תינתן לתושבי העיר האפשרות לרכוש מנויים לתקופת הקיץ והחל מחודש ספטמבר יוכלו תושבי העיר לרכוש מנויים לשנה שלמה.
לאור הביקוש הרב למנויים בשנים קודמות, ובהמשך לשיטת הרישום שהתקיימה בעונות הקודמות, גם השנה תתקיים הגרלה מבין הנרשמים לרכישת מנוי, בכדי להימנע משיטת "כל הקודם זוכה" שהייתה נהוגה בעבר.
המעוניינים ברכישת מנוי ימלאו טופס השתתפות בהגרלה עם הצגת תעודת זהות או העתק מהסכם שכירות המוכיחים כי מדובר בתושבי העיר, במשרדי הבריכה עד לתאריך 30/08/2017 בשלב הבא תערך הגרלה בפיקוח מבקר העירייה והזוכים יוכלו להסדיר את הרישום והתשלום מיד לאחר מכן, עד למכירת מכסת כל המנויים. התקנון המלא של ההגרלה יעלה בימים הקרובים לאתר האינטרנט של העירייה.
בשלב הראשון יימכרו מנויים לבריכה ללא כניסה לחדר הכושר. בהמשך תבחן האפשרות למכירת מנוי משולב.
סוג | כולל שבת | לא כולל שבת |
---|---|---|
סוגיחיד | כולל שבת700 ₪ | לא כולל שבת595 ₪ |
סוגזוג | כולל שבת1100 ₪ | לא כולל שבת935 ₪ |
סוגזוג + 2 | כולל שבת1500 ₪ | לא כולל שבת1295 ₪ |
סוגכל ילד נוסף | כולל שבת200 ₪ | לא כולל שבת170 ₪ |
סוגמנוי בוקר יחיד | כולל שבת | לא כולל שבת490 ₪ |
סוגמנוי בוקר זוגי | כולל שבת | לא כולל שבת765 ₪ |
סוג | כולל שבת | לא כולל שבת |
---|---|---|
סוגיחיד | כולל שבת2400 ₪ | לא כולל שבת2040 ₪ |
סוגזוג | כולל שבת3800 ₪ | לא כולל שבת3230 ₪ |
סוגזוג + 2 | כולל שבת4800 ₪ | לא כולל שבת4080 ₪ |
סוגכל ילד נוסף | כולל שבת500 ₪ | לא כולל שבת425 ₪ |
סוגמנוי בוקר יחיד | כולל שבת1500 ₪ | לא כולל שבת1275 ₪ |
סוגמנוי בוקר זוגי | כולל שבת2900 ₪ | לא כולל שבת2465 ₪ |
מחירון מודיעין- כניסה רק לבריכה
מחיר של ילד כולל נכה, חייל, גמלאי, ילד ונוער
כרטיסייה מכילה 12 כניסות
סוג | כרטיסיות | חד פעמי |
---|---|---|
סוגמבוגר תושב | כרטיסיות370 ₪ | חד פעמי37 ₪ |
סוגילד תושב | כרטיסיות300 ₪ | חד פעמי30 ₪ |
סוגמבוגר תושב שבת | כרטיסיות420 ₪ | חד פעמי42 ₪ |
סוגילד תושב שבת | כרטיסיות350 ₪ | חד פעמי35 ₪ |
סוגמבוגר תושב חוץ | כרטיסיות728 ₪ | חד פעמי72 ₪ |
סוגילד תושב חוץ | כרטיסיות594 ₪ | חד פעמי59 ₪ |
סוגמבוגר תושב חוץ שבת | כרטיסיות832 ₪ | חד פעמי83 ₪ |
סוגילד תושב חוץ שבת | כרטיסיות693 ₪ | חד פעמי69 ₪ |
סוגרחצה נפרדת מבוגר תושב | כרטיסיות284 ₪ | חד פעמי28 ₪ |
סוגרחצה נפרדת ילד תושב | כרטיסיות250 ₪ | חד פעמי25 ₪ |
סוגרחצה נפרדת מבוגר תושב חוץ | כרטיסיות566 ₪ | חד פעמי57 ₪ |
סוגרחצה נפרדת ילד תושב חוץ | כרטיסיות495 ₪ | חד פעמי50 ₪ |
מנוי קיץ לשלושה חודשים ניתן לעשות החל מיום רביעי 24.5.17 (ללא הגרלה)
בבריכה העירונית, רח' גינת עמק זבולון 5
טלפון 08-6223399
עוד פרטים בעמוד מרכז הספורט העירוני כאן בקישור
25/07/2024 י"ט תמוז תשפ"ד
עוד שבוע של קיץ מודיעיני הגיע לסיומו, עם שלל אירועים מהנים מדי יום, קרוב לבית. ואנחנו מתחילים את השבוע ה-5 בסופ"ש עם שבת בעיר ורוקדים במוצ"ש
24/07/2024 י"ח תמוז תשפ"ד
בחמישי, 12.9.24 יתקיים מרוץ הלילה הרביעי של מודיעין מכבים רעות. המרוץ יכלול מסלולי ריצה מגוונים, מוזיקה ואפקטים מיוחדים שיהפכו את הריצה בשדרת מרכז העיר לחוויה ייחודית
24/07/2024 י"ח תמוז תשפ"ד
מארגני טיולי בוטיק מרחבי הארץ השתתפו בסיור חשיפת אירוח ביתי במודיעין מכבים רעות, כחלק מתוכנית קידום התיירות בעיר, אשר שמה דגש על ההון האנושי כמשאב מרכזי בנוסף לאתרי הטבע והמורשת הייחודיים
25/07/2024 י"ט תמוז תשפ"ד
בימים אלה העירייה נערכת להשלים את הפרויקט להתקנת הצללות במגרשי ספורט בבתי ספר היסודיים במטרה לשפר משמעותית את חווית השהייה והמשחק בכל תנאי מזג האוויר
24/07/2024 י"ח תמוז תשפ"ד
תנועת ''ישראל חופשית'' מפרסמת את מדד השבת העירונית, לפיו העיר מודיעין מכבים רעות נמנית בין הערים המובילות במדד, עם 5 נקודות מתוך 6
24/07/2024 י"ח תמוז תשפ"ד
הגיעו לסיומן עבודות נרחבות לשדרוג תאורת הרחובות והפארקים ברחבי העיר שמטרתן ייעול משאבים, חיסכון כלכלי ושמירה על הסביבה, בין השאר, על ידי החלפת גופי התאורה לתאורת לדים
17/07/2024 י"א תמוז תשפ"ד
בסוף השבוע מחכים לכם במסיבת מזרקות, סיפור לפני שבת ומופע הצדעה לצה"ל. ובהמשך השבוע: טיול אופניים, הפנינג רטוב לכל המשפחה, פארק קולנוע, רינת גבאי ועוד
16/07/2024 י' תמוז תשפ"ד
יחידת החילוץ וההצלה העירונית, המורכבת מתושבות ותושבי העיר סיימה הכשרה מקצועית שעסקה באיתור וחילוץ לכודים מתחת להריסות במקרה של קריסת מבנים כתוצאה מרעידת אדמה או פגיעת טילים
16/07/2024 י' תמוז תשפ"ד
לקראת שנת הלימודים החדשה, מבצעת העירייה פרויקט רחב היקף לצביעה מחודשת של סימוני כבישים ומתחמי "נשק וסע" בכל רחבי העיר. העבודות מבוצעות בשעות הלילה על מנת למזער את שיבושי התנועה
16/07/2024 י' תמוז תשפ"ד
העמדות העירוניות לתיקון אופניים שודרגו והן משמשות את רוכבי הדרך הרבים, שנהנים מפעילות ספורטיבית בשבילי האופניים והגעה ממקום למקום באורח חיים בר קיימא
17/07/2024 י"א תמוז תשפ"ד
השבוע נערך טקס חנוכת מבנה תחנת מד"א החדש בעיר. בתחנה החדשה יוכלו עשרות עובדים ומאות מתנדבי מד"א להעניק מעטפת רפואית רחבה ומקצועית לתושבי העיר ואשכול מודיעין
17/07/2024 י"א תמוז תשפ"ד
אירועי קיץ מודיעיני ממשיכים עם שלל פעילויות ומופעים קרוב לבית. בסוף השבוע מוזמנים לסיפור לפני שבת, שבת בעיר ורוקדים במוצ"ש. ובשבוע הקרוב שלל פעילויות לכל המשפחה
11/07/2024 ה' תמוז תשפ"ד
חברת BDI Coface פרסמה את דירוג הרשויות המקומיות בעלות היציבות הפיננסית הטובה בישראל נכון לשנת 2022. על פי הדירוג, ניצבת עיריית מודיעין מכבים רעות בעשירייה הפותחת
11/07/2024 ה' תמוז תשפ"ד
השבוע החלו עבודות לריצוף מפרצי חנייה ושינויים גאומטריים, בשכונת הנביאים. מדובר בפרויקט נרחב של עבודות ריצוף מפרצי החנייה משני הצדדים לאורך כל רחוב אלישע הנביא
10/07/2024 ד' תמוז תשפ"ד
בעונת הקיץ בריכה ביתית מהווה אטרקציה נעימה, אך יש בכך גם סכנה של ממש אם הדבר נעשה ללא בדיקה מקצועית מתאימה. לפניכם הבהרות מינהל ההנדסה להצבת בריכות
10/07/2024 ד' תמוז תשפ"ד
השירות הווטרינרי העירוני מפרסם בימים אלה הנחיות וטיפים לתושבים לגבי האכלת חתולי קהילה או בשפה העממית "חתולי הרחוב"
11/07/2024 ה' תמוז תשפ"ד
בואו ליהנות מקיץ מודיעיני: חמישי 4.7.24 הפנינג הוקרה לכוחות הביטחון. שישי 5.7.24 מסיבת מזרקות בענבה וסיפור לפני שבת על הדשא ובשבת 6.7.24 לילות ענבה בחגיגה יוונית
09/07/2024 ג' תמוז תשפ"ד
השבוע הסתיימה שנת הלימודים עבור ילדי הגנים ותלמידי בתי הספר היסודיים. 14,547 תלמידים נרגשים יצאו לחופש הגדול, רבים מהם ישתתפו בתוכנית הגנים ובתי הספר של החופש הגדול
07/07/2024 א' תמוז תשפ"ד
ביום שישי 28.6.24 התקיים טקס הנצחה לקריאת משעול לזכרו של בן העיר, סמ"ר נדב עזרא ז"ל, שנפל בשירותו הצבאי. בטקס השתתפו בני המשפחה, חברים ותושבי העיר שבאו לחלוק כבוד
04/07/2024 כ"ח סיון תשפ"ד
כמעט מאה אלף פרחים עונתיים יישתלו ברחבי העיר בקיץ. הפרחים העונתיים מתאימים לעונת הקיץ תחת שמש ישירה ומקשטים את חזות העיר בכיכרות ובמקומות מרכזיים